💕 پمپ باد یا تلمبه بادکنک برقی

پمپ باد بادکنک دستی یا برقی

فهرست مطالب

تلمبه بادکنک چه کاربردی دارد و انواع مختلف آن :

در این مقاله قصد داریم تا در مورد تلمبه بادکنک اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه نمائیم، پس لطفا با ما همراه باشید.
امروزه در هر کاری، ابزاری توسط انسان ساخته شده است تا بتوان علاوه بر این که آن کار را راحتر انجام داد، به میزان زیادی سرعت در پیشرفت کار را نیز افزایش داد.
یکی از ابزاری که در بحث باد کردن بادکنک امروزه کار را برای عامه مردم بسیار سهل و آسان نموده است تلمبه بادکنک یا همان پمپ باد بادکنک می باشد.

شما عزیزان بر خلاف گذشته که می بایست با دمیدن و فوت کردن با دهان، بادکنک را باد می کردید و مورد استفاده قرار می دادید، حال می توانید در عرض چند ثانیه و با کمک تلمبه بادکنک و پمپ باد بادکنک این کار را به راحتی هر چه تمام تر انجام داده و از بادکنک های مورد نظر خویش به هر شکلی که می خواهید و در هر مکانی که مورد نظرتان می باشد استفاده نمائید.

در نظر داشته باشید تعداد زیادی بادکنک را برای یک مراسم و یا همایش و جشن می خواهید استفاده نمائید و یا حتی چاپ بادکنک تبلیغاتی را جهت ارائه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می خواهید به مشتریان خود تحویل نمائید، مطمئنا باد کردن این بادکنک ها با دهان و دمیدن داخل آن در نگاه اول علاوه بر اینکه برای مخاطب ناخوشایند می باشد و کار خوبی نمی باشد، بسیار کار سخت و وقت گیری نیز خواهد بود، در صورتی که شما می توانید به راحتی هر چه تمام تر تعداد کثیری بادکنک را با تلمبه بادکنک و پمپ باد بادکنک باد نموده و مورد استفاده قرار دهید.

حال لازم به ذکر است این ابزار در دو نوع تلمبه برقی بادکنک و همچنین تلمبه دستی بادکنک عرضه می گردد. که در ادامه می خواهیم تفاوت های این دو نوع تلمبه را به شما عزیزان توضیح دهیم.

همچنین بخوانید: مراحل طراحی چاپ بادکنک تبلیغاتی

پمپ باد یا تلمبه بادکنک برقی

تلمبه یا پمپ باد دستی بادکنک:

تلمبه دستی بادکنک یک ابزار ابتدایی برای باد کردن بادکنک می باشد که همان طوری که از اسمش مشخص است این فرآیند فقط توسط دست انجام میگیرد.

طرز استفاده از تلمبه دستی بادکنک به این صورت است که ابتدا می بایست یک عدد بادکنک را به دهانه خروجی هوا و یا نازل تلمبه دستی متصل کرد و سپس دهانه بادکنک را بین دو انگشت به صورت کاملا ثابت نگه داشت و با دست دیگر اهرمی که برای تلمبه زدن وجود دارد را به بالا و پائین حرکت دهیم تا فشار هوا وارد بادکنک شده و موجب باد شدن بادکنک گردد.

حال می بایست این کار را تا زمانی که بادکنک به میزان دلخواه ما باد شود انجام دهیم و بعد بادکنک را از دهانه نازل جدا نمائیم. البته باید حواسمان باشد که بادکنک را بیش از اندازه استاندارد آن باد نکنیم که باعث ترکیدن آن نشویم.

شایان ذکر است تلمبه دستی بادکنک بسیار ارزان قیمت بوده و برای باد نمودن نهایتا 50 تا 100 عدد بادکنک مناسب می باشد و برای تعداد بیشتر به علت اینکه کار با این نوع تلمبه سخت خواهد شد و دست های فردی که دارد با آن کار میکند را خسته می کند باید از ابزار پیشرفته تری مانند تلمبه برقی بادکنک استفاده شود.

 

تلمبه و پمپ باد برقی بادکنک:

تلمبه بادکنک برقی یا همان پمپ باد برقی بادکنک یک وسیله بسیار کار آمد برای باد کردن بادکنک می باشد که در کوتاهترین زمان ممکن و به راحتری هر چه تمام تر تعداد زیادی بادکنک را می توان به کمک آن باد نمود و مورد استفاده قرار داد. برای انجام این کار فقط کافی است که بادکنک را به نازل خروجی هوای آن متصل کرد و فقط با فشردن نازل متحرک به سمت پائین و یا فشار دادن دکمه روشن و خاموش، بادکنک را ظرف مدت چند ثانیه باد نمائید.

نکته جالب توجه این تلبمه های بادکنک برقی در این است که حدود یک کیلو و نیم وزن بیشتر ندارد و به راحتی قابل حمل می باشد و شما می توانید در هر جا و هر مکانی که مد نظرتان می باشد مورد استفاده قرار دهید و فقط کافی است دو شاخه برق پمپ باد را به پریز برق زده و حالا زمان استفاده از آن می باشد.

لازم به ذکر است که تلبمه باکنک برقی در مدل های تک سوپاپه یا تک نازله و مدل دو سوپاپه یا دو نازله عرضه می گردد که قدرت این پمپ بادها برای تلمبه برقی تک سوپاپه 500 وات می باشد و تلبمه های برقی دو سوپاه 680 الی 700 وات قدرت دارند که مدل دو سوپاپه این قابلت را دارند که هم زمان دو عدد بادکنک را بوسیله آن باد کرد.

شایان ذکر است که شرکت چاپ دیبا تنها شرکتی است که تلمبه بادکنک برقی را با گارانتی تعویض یکساله به مشتریان گرامی عرضه می نماید.

لذا شما عزیزان می توانید به صفحه گالری تصاویر پمپ باد برقی بادکنک در همین سایت مراجعه نموده و علاوه بر ملاحظه نمونه های پمپ باد، تلمبه بادکنک برقی مورد نظر خود را به کارشناسان ما سفارش دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن به محصول مورد نظر شما به مقصدتان در هر نقطه ای از ایران عزیز که باشید ارسال خواهد شد.

همچنین بخوانید: بهترین تولید کننده بالن تبلیغاتی

پمپ باد یا تلمبه بادکنک برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *