چاپ بادکنک تبلیغاتی

چاپ روی بادکنک می تواند به دلایل مختلفی انجام شود برای مثال یکی از پراستفاده ترین ها چاپ بادکنک تبلیغاتی است، افراد برای معرفی کسب و کار خود از یک روش تبلیغاتی پر بازده استفاده می کنند به این دلیل می گوییم پر بازده که بادکنک تبلیغاتی ناخودآگاه همه نگاه ها را جذب خود می کند و اگر روی بادکنک لوگوی مجموعه و یا اسم مجموعه شما باشد، در ذهن همه افراد خواهید ماند. و همچنین چاپ عکس روی بادکنک، چاپ بادکنک سفارشی برای تولد، مراسمات عروسی، جشن ها و… از دیگر مزایای چاپ بادکنک می باشد. شما می توانید بادکنک خود را در رنگ های مختلف و بهترین کیفیت چاپ از مجموعه چاپ دیبا دریافت کنید.

بادکنک تبلیغاتی، تبلیغات چشمگیر امروزی

امروزه چشمگیرترین نوع تبلیغات استفاده از بادکنک تبلیغاتی است، که باعث جلب توجه عموم می شود و می توان گفت که برای شناساندن کسب و کار جدید استفاده از روش چاپ بادکنک تبلیغاتی بهترین گزینه می باشد، که باعث می شود کسب و کار شما بسیار سریعتر شناخته و اسم مجموعه شما در ذهن ها بماند.

در سال های اخیر از بادکنک برای جنبه های مختلف تبلیغات استفاده شده است که یکی از انواع آن چاپ بادکنک می باشد. چاپ بادکنک تبلیغاتی با توجه به اینکه تاثیر گذار بوده و تمامی گروه های سنی را به خود جذب می نماید، از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد.

علاوه بر موارد فوق باید در نظر داشت مادامی که بادکنک چاپ شده با نام و لوگو تجاری شما صاحبان مشاغل به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتریانتان ارائه می گردد، وجود بادکنک در اماکن عمومی می تواند یک بستر تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار و چشم نواز را برای کسب و کار شما عزیزان ایجاد نماید.

شما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان دیبا بهره مند شوید و سفارشات بالن تبلیغاتی و بادکنک تبلیغاتی خود را به راحتی از طریق واتساپ ثبت نمایید.

همچنین می توانید تمامی نمونه کار بالن تبلیغاتی ، نمونه کارهای چاپ بادکنک و پمپ باد بادکنک دیبا را در سایت و یا از طریق شبکه های احتماعی زیر نظیر اینستاگرام مشاهده نمایید. همچنین می توانید در قسمت منوی سایت نمونه کارهای مرتبط با هر دسته بندی را به راحتی مشاهده کنید.

شماره تماس: 09126911610

نماشا-دیباآپارات-دیباتماشا-دیبایوتیوب چاپ دیبااینستاگرام چاپ دیباواتساپ چاپ دیبا

چاپ بادکنک تبلیغاتی

چاپ طرح دلخواه روی بادکنک تبلیغاتی:

در نظر داشته باشید برای چاپ روی بادکنک تبلیغاتی این امکان میسر می باشد که هر نوع لوگو و طرحی که برای کسب و کارتان در نظر دارید را روی بادکنک چاپ نموده و بهره برداری نمایید.

حال این طرح می تواند از اشکال و تصاویر متنوع تشکیل شده باشد و یا از حروف و متن و اعداد در آن استفاده شود.

مزیت مهم چاپ روی بادکنک این است که برای چاپ طرح دلخواه هیچ محدودیت خاصی وجود ندارد و شما هر آنچه برای طراحی لوگو در ذهن می پرورانید را می توانید به عنوان لوگو بر روی بادکنک تبلیغاتی چاپ نموده تا چشم هر ببینده ای را مجذوب نمایید و نماد و لوگوی انحصاری خود را به مخاطب معرفی نمایید.

1-چاپ لوگو روی بادکنک:

لازم به توضیح است به شما مشتریان گرامی می توانید برای برند سازی شغل و حرفه ای که در آن مشغول به فعالیت می باشید یک لوگوی انحصاری نیز ایجاد نمایید تا مخاطب با مشاهده این لوگو و نماد بتواند کسب و کار شما را به یاد آورد.

از این رو شرکت دیبا بر اساس اطلاعات و داده هایی که که شما سروران برای تیم طراحی ما ارسال می نمایید، بهترین و ایده آل ترین لوگو را به منظور چاپ بر روی بادکنک برایتان طراحی نموده و به تایید شما عزیزان می رساند تا بعد از تایید از طرف شما عزیزان به منظور چاپ روی بادکنک استفاده نماییم.

2-چاپ اسم روی بادکنک:

یکی از گزینه های مطلوب به جهت چاپ روی بادکنک که همیشه مشاوران شرکت دیبا به مشتریان گرامی اعلام می دارند، این است که تا حد ممکن بتوانید اسم و نام تجاری خود را در بزرگترین حالت ممکن روی بادکنک چاپ نمایید تا مخاطب بتواند به راحتی نام و نشان تجاری شما را بخواند و در ذهن خویش بسپارد.

حال اگر شما عزیزان بخواهید برند و یا اسم کسب و کارتان دقیقا به همان شکل، مدلی و فونتی که در سایر بخشهای کارتان استفاده شده است بر روی بادکنک چاپ می شود تا وحدت رویه را در کسب و کارتان رعایت نمائیم.

شایان توجه است برای استفاده از اسم روی بادکنک به جهت اعیاد مذهبی و مراسمات و جشن های متنوع خصوصی نیز می توان به راحتی فرآیند چاپ را در شرکت دیبا انجام دهیم.

3-چاپ عکس روی بادکنک تبلیغاتی:

لازم به توضیح است که چاپ چهره روی بادکنک تبلیغاتی یکی از پیچیده ترین و سخت ترین انواع چاپ روی بادکنک می باشد، که شرکت چاپ دیبا با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ بادکنک می تواند این مهم را به زیباترین شکل ممکن انجام دهد.

در نظر بگیرید از چاپ چهره بر روی بادکنک برای بزرگداشت افراد برجسته کشور و همین طور برای مراسمات متنوع مانند مراسم تولد و اعیاد ملی و مذهبی استفاده میشود که بسیار پر کاربرد می باشد.

امروزه چاپ چهره روی بادکنک بسیار مرسوم شده و در بسیاری از مراسمات و به خصوص انتخابات شاهد این نوع تبلیغ هستیم.

چاپ بادکنک تبلیغاتی

4-تبلیغات روی بادکنک:

یکی از بهترین انواع تبلیغات که می تواند تاثیرات چشمگیری روی کسب و کارتان اعمال نماید چاپ بادکنک تبلیغاتی در کنار تولید بالن تبلیغاتی می باشد.

شما صاحبان مشاغل می توانید اهداف تجاری خود را به کمک بادکنک تبلیغاتی به مشتریان خود نشان دهید و معرفی نمائید.

از آنجا که بادکنک تبلیغاتی برای تمامی افراد در هر گروه سنی که باشند جذابیت دارد، از این رو می توانید از این بستر بسیار عالی نهایت استفاده را برده و برند خود را به مشترییان هدف خویش معرفی نمایید تا در کوتاه مدت و بلند مدت بتوانید بهره اقتصادی مطلوبی از تبلیغات خود بر روی بادکنک تبلیغاتی ببرید.

5-چاپ سفارشی بادکنک:

شرکت چاپ دیبا مفتخر است در زمینه چاپ بادکنک تبلیغاتی و تولید بالن تبلیغاتی با بسیاری از برندهای معتبر داخلی و خارجی همکاری مستمر داشته است.

شما عزیزان که در هر گروه شغلی فعالیت مینمایید میتوانید برای تبلیغات خود چاپ بادکنک سفارش حود را به شرکت دیبا محول نمایید تا دقیقا فرآیند چاپ مطابق به سلیقه تان انجام شود.

از این شما سروران میتوانید رنگ بادکنک و رنگ چاپ خود را انتخاب نموده تا سفارش با توجه به خوستتان انجام پذیر و به محل مورد نظرتان ارسال شود.

چاپ بادکنک سفارشی برای برندهای داخلی و خارجی:

این ویژگی ها سبب گردیده بسیاری از برندهای متعبر داخلی و خارجی از بادکنک تبلیغاتی برای اهداف بلند مدت خود استفاده نموده و بتوانند نام تجاری خود را در ذهن مخاطب به بهترین شکل ممکن ثبت نمایند.

شما می توانید به صورت سفارشی بادکنک مورد نظر خود را دریافت کنید. به این معنی که شما با سفارش و ارائه لوگوی اختصاصی و اسم مجموعه خود، می توانید بادکنک مخصوص خود را دریافت کنید. شرکت چاپ دیبا مفتخر است در سال های اخیر با بسیاری از نام های تجاری معتبر در زمینه چاپ بادکنک تبلیغاتی فعالیت مستمر داشته باشد.

همچنین شرکت چاپ دیبا اعلام می دارد از مرغوب ترین جنس بادکنک و بهترین کیفیت رنگ برای چاپ بادکنک بهره می برد که این امر سبب گردیده شرکت دیبا بتواند رضایت کلیه مشتریان خود را جلب نماید و گامی محکم و استوار در زمینه چاپ و تبلیغات در کشور عزیزمان ایران بردارد.

همچنین بخوانید: بادکنک تبلیغاتی سفارشی

چاپ بادکنک تبلیغاتی

مشخصات چاپ بادکنک:

چاپ بادکنک تبلیغاتی در شرکت دیبا فقط و فقط در مدل گرد یا همان گلابی انجام می گردد که بهترین مدل برای چاپ روی بادکنک می باشد، چون علاوه بر زیبایی بصری، یک فضای چاپ ایده آل در اختیار ما قرار میدهد تا بتوانیم لوگوی شما را در بزرگترین حالت ممکن روی بادکنک چاپ نمائیم.

لازم به ذکر است که شرکت دیبا فقط و فقط از کیفیت بادکنک مالزی برای چاپ بهره می برد که سایز استاندارد آن ۱۲ اینچ یا ۳۰ سانت می باشد. و شما عزیزان می توانید تا ۳۲ الی ۳۴ سانت بادکنک را با توجه به کیفیت مطلوب بادکنک مالزی باد نمائید.

شایان ذکر است که گیره و نی بادکنک نیز همراه با سفارشات شما در شرکت دیبا نیز با کیفیت بی نظیر تحویل مشتریان می گردد.

انواع بادکنک تبلیغاتی:

بادکنک تبلیغاتی در مدل هایی نظیر متالیک و یا براق و مدل مات در شرکت دیبا مورد چاپ قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که بادکنک ها در کیفیت های متنوعی در  بازار موجود می باشند که باکیفیت ترین آن یعنی کیفیت مالزی و در رده های بعدی، بادکنک چینی و یا ترک نیز مورد چاپ قرار می گیرند که  این دو مورد از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد و سایز استاندارد ۱۲ اینچ را دارا نبوده و به همین دلیل اندازه چاپ نیز کوچک خواهد بود.

در صورتی که شرکت دیبا از کیفیت بادکنک مالزی استفاده می نماید و کیفیت بادکنک و اندازه چاپ را با ضمانت تقدیم شما عزیزان می نماید تا بتوانید بیشترین بهره وری را بدست آورید.

مراحل ثبت سفارش چاپ بادکنک در شرکت دیبا:

مراحل انجام چاپ بادکنک تبلیغاتی در شرکت دیبا به این صورت انجام می شود که پس از ثبت سفارش توسط مشتریان عزیز،

1-طراحی لوگو توسط پرسنل شرکت دیبا صورت گرفته و تائید مشتریان گرامی اخذ می گردد.

2-سپس از طراحی انجام شده شابلون (کلیشه) ساخته می شود،

3-در مرحله بعد فرآیند چاپ بر روی بادکنک با استفاده از شابلون انجام می گیرد،

4-در آخر نیز پس از انجام عملیات چاپ، بادکنک ها بسته بندی شده و برای شما عزیزان به محل مورد نظرتان در هر نقطه ای از ایران عزیز که باشد ارسال می گردد.

طراحی لوگو و شابلون رایگان، هدیه ما به شما:

اما ویژگی مثبت شرکت دیبا نسبت به سایر رقبا این است که ما برای طراحی لوگو اختصاصی شما سروران و همچنین ساخت شابلون (کلیشه) هیچ گونه مبلغی دریافت نمی کنیم و این خدمات به شما سروران بصورت رایگان ارائه می گردد.

در صورتی که با یک بررسی کوچک متوجه خواهید شد که وجه درخواستی تنها برای مراحل طراحی لوگو و ساخت شابلون توسط رقبا و همکاران ما در حدود ۶۰ هزار تومان می باشد که تاثیر قابل توجهی در مجموع سفارش شما عزیزان خواهد گذاشت. لذا مطابق با ادوار گذشته، شرکت چاپ دیبا مراحل فوق را بر حسب وظیفه و بدون دریافت هیچ گونه وجهی برای شما سروران انجام خواهد داد.

حداقل تعداد سفارش چاپ بادکنک:

شرکت چاپ دیبا تمامی سفارشات خود را بر اساس نیاز مشتریان گرامی و به صورت کاملا اتوماتیک و مکانیزه مورد چاپ قرار می دهد. از این رو شرکت دیبا حداقل تیراژ ۱۰۰۰ عدد بادکنک رو برای سفارشات مورد چاپ قرار می دهد. و شما عزیزان می توانید سفارش ۱۰۰۰ عددی خود را با طراحی و شابلون رایگان و به همراه گیره و نی از شرکت دیبا دریافت نمایید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که حداقل سفارش چاپ بادکنک ۱۰۰۰ عدد می باشد و شما عزیزان میتوانید در تعداد نا محدود و بالای ۱۰۰۰ عدد سفارش خود را ثبت نمائید.

همچنین بخوانید: سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی

چاپ بادکنک تبلیغاتی

تاثیر چاپ بادکنک تبلیغاتی در کسب و کارها:

شما با استفاده از چاپ بادکنک تبلیغاتی و بالن تبلیغاتی می توانید به راحتی برند و نام تجاری خود را ذهن مردم حک کنید. همچنین لازم به ذکر است که استفاده از چاپ بادکنک تبلیغاتی همانند یک تابلوی سیار در سطح شهر، توسط مردم به دیگران معرفی می شود که در نتیجه از هر بیلبورد و تبلیغات روزنامه ای مفیدتر اثر خواهد کرد.

با استفاده از بالن تبلیغاتی نیز که دارای طول عمر یک سال و نیم می باشد شما می تواید نشان و متن تبلیغاتی خود را در مدت زمان طولانی در آسمان به پرواز دربیاورید.

مزایای چاپ بادکنک تبلیغاتی دیبا:

گروه چاپ دیبا از بدو تاسیس تا به حال، همیشه و در طی سالیان گذشته که مفتخر به ارائه خدمات چاپ بادکنک، بالن تبلیغاتی و پمپ باد بادکنک به شما سرواران بوده است، بر این باور می باشد که بهترین راه در تداوم همکاری با شما عزیزان، علاوه بر داشتن صداقت در کار، ارائه محصولات با کیفیت می باشد.

از این رو شرکت چاپ دیبا برای چاپ بادکنک تبلیغاتی از بهترین جنس بادکنک مالزی به همراه با کیفیت ترین نوع رنگ های خارجی جهت چاپ استفاده می نماید.

لازم به ذکر است برخلاف برخی از شرکت ها که از بادکنک های بی کیفیت چینی با سایز کوچک مانند ۱۰ یا ۱۱ اینچ استفاده می نمایند، شرکت چاپ دیبا از بادکنک های سایز ۱۲ اینچ یا ۳۰ سانتی متری واقعی بهره می برد که شما عزیزان می توانید بادکنک های شرکت دیبا را تا ۳۲ الی ۳۴ سانتیمتر نیز باد نمائید و بادکنک های فوق بودن هیچ گونه سوراخ بودن و پرتی به مشتریان ارائه می گردد.

در خصوص رنگ مصرفی برای چاپ بادکنک در شرکت دیبا نیز لازم است به اطلاعتان برسانیم که از بهترین رنگ خارجی جهت چاپ استفاده می نمائیم که رنگ چاپ شده روی بادکنک، نه می شکند و نه ترک بر میدارد و با این ضمانت که تا دو سال اگر بادکنک های چاپ شده ما را نزد خود نگه دارید و استفاده نمایید، هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد.

بادکنک تبلیغاتی بزرگ:

شرکت دیبا علاوه بر چاپ بادکنک در سایز بزرگ که بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل و عموم مردم میباشد و بازدهی ایده آلی برای مدیران واحدهای صنفی به همراه دارد، در کنار بادکنک تبلیغاتی بزگ اقدام به تولید بالن تبلیغاتی نیز مینماید که در بالای پشت بام واحدهای صنفی و محلی که شما عزیزان مشخص می نمائید نصب می نماید و میتواند تبلیغات برند شما را از فواصل دور و نزدیک به دید عموم مردم برساندو معرفی کالا و محصول شما را بهتر از تابلو و بیلیورد تبلیغاتی در سطح شهر انجام دهد.

قیمت چاپ بادکنک:

ما در شرکت دیبا بر آن هستیم تا بتوانیم بهترین کیفیت چاپ بادکنک را با نازلترین قیمت ممکن به شما سروران اعلام نمائیم.

لذا از این رو با توجه به اینکه قیمت متریال و مواد اولیه نظیر بادکنک خام و رنگ چاپ و بسیاری دیگر از مواد برای چاپ بادکنک تبلیغاتی متغیر می باشد، در نتیجه نمیتوان یک قیمت مشخص برای یک بازه زمانی بلند مدت یا حداقل یک ساله در نظر گرفت.

اما با توجه به اینکه رسالت اصلی شرکت دیبا تکریم مشتریان گرامی می باشد و ما با نازلترین قیمت و با قیمت سال ۱۴۰۰ تمامی سفارشات را به مشتریان گرامی تحویل می دهیم تا رضایت شما عزیزان را بدست بیاوریم.

همچنین لازم به ذکر است که در ایام و مناسبت های خاص، شرکت دیبا بر روی تمامی محصولات خود، تخفیفات مناسبتی اعمال می نماید تا قدمی هرچند کوچک در دستیابی شما به اهداف تبلیغاتی تان برداشته باشد.

سفارش آنلاین چاپ بادکنک تبلیغاتی:

امروزه تمامی افراد اگر قصد خرید کالا و محصولی را داشته باشند، بهترین را حل خرید آنلاین و به صورت غیر حضوری می باشد.

از این رو چاپ بادکنک تبلیغاتی نیز از این امر مستثنی نبوده و شما عزیزان در هر نقطه و مکانی که قرار دارید می توانید با فشردن چند کلیک و همین طور مقایسه کیفیت ها و قیمت های متنوع و رزومه شرکت های گوناگون بهترین انتخاب را نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

به همین جهت شما عزیزان می توانید از طریق سایت، اینستاگرام و واتساپ، با مشاوران شرکت دیبا به صورت آنلاین ارتباط برقرار نموده و سفارش خود را ثبت نمایید و در کوتاهترین زمان ممکن در محل خود بادکنک تبلیغاتی سفارشی تان را دریافت نمائید.

چاپ بادکنک تبلیغاتی در تهران و شهرستان:

از آنجا که شرکت دیبا تمامی سفارشات را به صورت غیر حضوری ارسال می نماید، لذا این نوید را به شما سروران می دهیم که می توانید از محل خود در تهران و یا شهرستان و همچنین هر نقطه از کشور باشید این امکان میسر است که سفارش خود را در شرکت دیبا ثبت نموده و پس از آماده شدن، سفارشات برایتان از طریق راه های ارتباطی ارسال می گردد.

لازم به ذکر است سفارشات تهران از طریق اسنپ و پیک ارسال می شود و سفارشات شهرستان از طریق راه های ارتباطی نظیر پست، ترمینال، باربری های گوناگون و شرکت های هوایی بنا به خواست مشتریان گرامی ارسال می شود.

لازم به ذکر است شرکت دیبا این افتخار را دارد که برای تبلیغات برخی از شرکت های خارج از کشور نیز از محصولات خود نظیر بادکنک تبلیغاتی و بالن تبلیغاتی را صادر نموده است.

همچنین بخوانید: مراحل طراحی چاپ بادکنک تبلیغاتی

شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص انواع چاپ بادکنک تبلیغاتی یا بالن تبلیغاتی با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما، چت واتساپ و شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

شما می توانید تمامی نمونه کارهای چاپ بادکنک و نمونه کار بالن تبلیغاتی و نمونه کار پمپ باد بادکنک دیبا را از طریق شبکه های احتماعی زیر نظیر اینستاگرام مشاهده نمایید.همچنین می توانید در قسمت منوی سایت نمونه کارهای مرتبط با هر دسته بندی را به راحتی مشاهده کنید.

نماشا-دیباآپارات-دیباتماشا-دیبااینستاگرام چاپ دیبا

چاپ بادکنک تبلیغاتی

راه های ارتباطی:

شماره تماس:

0912-6911610
021-36045449

ایمیل:

info@chapdiba.com
sales@chapdiba.com

شبکه های اجتماعی:

تلگرام چاپ دیباواتساپ چاپ دیبااینستاگرام چاپ دیبا