خدمات چاپ بادکنک

در سالهای اخیر از بادکنک برای جنبه های مختلف تبلیغات استفاده شده است که یکی از انواع آن چاپ بادکنک میباشد. چاپ بادکنک تبلیغاتی با توجه به اینکه تاثیر گذار بوده و تمامی گروه های سنی را به خود جذب می نماید، از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد.

علاوه بر موارد فوق باید در نظر داشت مادامی که بادکنک چاپ شده با نام و لوگو تجاری شما صاحبان مشاغل به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتریانتان ارائه می گردد، وجود بادکنک در اماکن عمومی می تواند یک بستر تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار و چشم نواز را برای کسب و کار شما عزیزان ایجاد نماید.

این ویژگی ها سبب گردیده بسیاری از برندهای متعبر داخلی و خارجی از بادکنک تبلیغاتی برای اهداف بلند مدت خود استفاده نموده و بتوانند نام تجاری خود را در ذهن مخاطب به بهترین شکل ممکن ثبت نمایند.

شرکت چاپ دیبا مفتخر است در سالهای اخیر با بسیاری از نام های تجاری معتبر در زمینه چاپ بادکنک تبلیغاتی فعالیت مستمر داشته باشد. همچنین شرکت چاپ دیبا اعلام می دارد از مرغوب ترین جنس بادکنک و بهترین کیفیت رنگ برای چاپ بادکنک بهره میبرد که این امر سبب گردیده شرکت دیبا بتواند رضایت کلیه مشتریان خود را جلب نماید و گامی محکم و استوار در زمینه چاپ و تبلیغات در کشور عزیزمان ایران بردارد.

خدمات چاپ بادکنک

تاثیر تبلیغات و بهترین نوع تبلیغات:

برای معرفی یک محصول اولین گزینه‌ای که به ذهن همگان خطور می کند تبلیغات می باشد. تبلیغات سبب می گردد علاوه بر اینکه عموم مردم در ابتدا با کالا یا خدمت شما آشنا شوند، موجب می شود نام و نشان تجاری شما نیز در ذهن مصرف کنندگان محصول شما تکرار و در اصطلاح حک شود و فروش و سود روز افزون برای شما ایجاد نماید.

این نکته را در نظر بگیرید بسیاری از برندهای معتبر که در شاخه های متنوع فعالیت دارند، با توجه به اینکه اکثر مردم به هر نحوی و به طرق مختلف با نام و لوگو تجاری آنها آشنا می باشند، اما هیچگاه دست از تبلیغات برند خود بر نمی دارند، علت این است که تبلیغات در تمامی اداور، یک سرمایه گذاری برای آینده می باشد.

از این رو همیشه تبلیغاتی موثر می باشد که مخاطب بتواند با آن ارتباط برقرار کند و علاوه بر جذب مشتریان بیشتر، یک حس خوب و خوشایند را برای ایشان ایجاد نماید. به همین جهت دقیقا چاپ روی بادکنک تبلیغاتی همان چیزی است که به دنبالش می باشید و تمامی این فاکتورها را با خود به همراه دارد.

لذا صاحبان مشاغل می توانند از ظرفیت تبلیغاتی بسزایی که چاپ بادکنک در سال های اخیر ایجاد نموده است، بهترین بهره را ببرند و به اهداف تجاری و تبلیغاتی خویش جامه عمل پوشانند.

وجه تمایز چاپ بادکنک تبلیغاتی در شرکت دیبا با سایر شرکت ها:

گروه چاپ دیبا از بدو تاسیس تا به حال، همیشه و در طی سالیان گذشته که مفتخر به ارائه خدمات چاپ بادکنک و محصولات و لوازم جانبی آن به شما سرواران بوده است، بر این باور می باشد که بهترین راه در تداوم همکاری با شما عزیزان، علاوه بر داشتن صداقت در کار، ارائه محصولات با کیفیت می باشد.

لذا از این رو شرکت چاپ دیبا برای چاپ بادکنک تبلیغاتی از بهترین جنس بادکنک تایلندی و مالزی به همراه با کیفیت ترین نوع رنگ های خارجی جهت چاپ استفاده می نماید.

لازم به ذکر است برخلاف برخی از شرکت ها که از بادکنک های بی کیفیت چینی با سایز کوچک مانند ۱۰ یا ۱۱ اینچ استفاده می نمایند، شرکت چاپ دیبا از بادکنک های سایز ۱۲ اینچ یا ۳۰ سانتیمتری واقعی بهره می برد که شما عزیزان می توانید بادکنک های شرکت دیبا را تا ۳۲ الی ۳۴ سانتیمتر نیز باد نمائید و بادکنک های فوق بودن هیچ گونه سوراخ بودن و پرتی به مشتریان ارائه می گردد.

در خصوص رنگ مصرفی برای چاپ بادکنک در شرکت دیبا نیز لازم است به اطلاعتان برسانیم که از بهترین رنگ خارجی جهت چاپ استفاده می نمائیم که رنگ چاپ شده روی بادکنک، نه می شکند و نه ترک بر میدارد و با ضمانت اینکه تا دو سال اگر بادکنک های چاپ شده ما را نزد خود نگه دارید و استفاده نمایید، هیچ مشکلی بوجود نخواهد آمد.

خدمات چاپ بادکنک

مراحل خدمات چاپ بادکنک و امتیاز مثبت شرکت دیبا برای مشتریان:

مراحل انجام چاپ بادکنک تبلیغاتی در شرکت دیبا به این صورت انجام می شود که پس از ثبت سفارش توسط مشتریان عزیز، طراحی لوگو توسط پرسنل شرکت دیبا صورت گرفته و تائید مشتریان گرامی اخذ می گردد.

سپس از طراحی انجام شده شابلون (کلیشه) ساخته می شود، در مرحله بعد فرآیند چاپ بر روی بادکنک با استفاده از شابلون انجام می گیرد، در آخر نیز پس از انجام عملیات چاپ، بادکنک ها بسته بندی شده و برای شما عزیزان به محل مورد نظرتان در هر نقطه ای از ایران عزیز که باشد ارسال می گردد.

اما ویژگی مثبت شرکت دیبا نسبت به سایر رقبا این است که ما برای طراحی لوگو اختصاصی شما سروران و همچنین ساخت شابلون (کلیشه) هیچ گونه مبلغی دریافت نمی کنیم و این خدمات به شما سروران بصورت رایگان ارائه می گردد.

در صورتی که با یک بررسی کوچک متوجه خواهید شد که وجه درخواستی تنها برای مراحل طراحی لوگو و ساخت شابلون توسط رقبا و همکاران ما در حدود ۶۰ هزار تومان می باشد که تاثیر قابل توجهی در مجموع سفارش شما عزیزان خواهد گذاشت.
لذا مطابق با ادوار گذشته، شرکت چاپ دیبا مراحل فوق را بر حسب وظیفه و بدون دریافت هیچ گونه وجهی برای شما سروران انجام خواهد داد.

شما می توانید برای ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت چاپ دیبا با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خدمات چاپ بادکنک

راه های ارتباطی:

شماره تماس:

0912-6911610
021-36045449

ایمیل:

info@chapdiba.com
sales@chapdiba.com

شبکه های اجتماعی:

تلگرام چاپ دیبااینستاگرام چاپ دیبا