شرکت چاپ دیبا

شرکت چاپ دیبا در سال ۱۳۹۴ توسط آقای مهدی دیبا تاسیس و فعالیت خود را در زمینه های مختلف چاپ و تبلیغات بصورت تخصصی آغاز نموده است .چاپ دیبا با هدف جلب رضایت مشتری و با تکیه بر علم روز و تکنولوژی جدید بنا نهاده شده است و با بکار گیری پرسنلی کار آزموده و مجرب سعی بر این دارد تا حد امکان بتواند انتظارات و توقعات مشتریان گرامی را برآورده نموده و پاسخی مثبت به نیاز تبلیغاتی صاحبان مشاغل و برندهای معتبر دهد.با توجه به اینکه شرکت های مختلفی در زمینه چاپ بادکنک و بالن تبلیغاتی فعالیت می کنند، انتخاب برترین و معتبرترین شرکت تبلیغاتی برای مشتریان امری دشوار می باشد.از این رو شرکت دیبا با سابقه فعالیت مستمر با بسیاری از برندهای معتبر و شرکت های بزرگ داخلی و خارجی می تواند با یک رزومه بسیار قوی به این نیاز شما عزیزان جامه عمل پوشانده و شما را برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی و تجاری خویش یاری نماید .

شما می توانید برای مشاهده نمونه کارهای بالن تبلیغاتی و چاپ بادکنک تبلیغاتی و همچنین پمپ باد برقی بادکنک به صفحات مربوطه در منوی نمونه کار مراحعه نمایید و یا ما را در شبکه اجتماعی های زیر دنبال کنید:

chapdia

همچنین با افتخار اعلام می نماییم از بدو تاسیس توانسته ایم پایه های شرکت را با استحکام بنا نموده و قدم در عرصه پیشرفت گذاریم.حال با گذشت چند سال از زمان تاسیس و در بین بسیاری از برندهای بزرگ، شرکت دیبا خود نمایی نموده و توانسته است با اصل رضایت مشتری جایگاه با ثباتی برای خود فراهم نماید. این اعتبار را فقط از حسن اطمینان شما مشتریان گرامی داریم و به خود می بالیم که لبخند رضایت از کیفیت محصول بر روی لبان شما سروران نقش می بندد و امیدواریم با حمایت شما عزیزان بتوانیم خدماتی نوین و شایسته را در عرصه تبلیغات ارائه دهیم.

خدمات ارائه شده در شرکت دیبا

لازم به ذکر است در حال حاضر شرکت دیبا در زمینه های مختلف زیر فعالیت می نماید:

لازم به ذکر است از جمله خدمات مهم بالن تبلیغاتی دیبا، اعزام تیم متخصص اجرایی برای نصب بالن تبلیغاتی می باشد که تمامی کارها را از صفر تا صد به صورت تخصصی برای شما عزیزان انجام دهند. شایان ذکر است که شرکت دیبا به تمامی شهرهای ایران خدمات رسانی می نماید، همچنین سفارشات بالن تبلیغاتی و چاپ بادکنک را نیز برای مشتریان خارج از کشور نیز از طریق راه های ارتباطی موجود صادر می کند. شما می توانید بهترین کیفیت را با مناسب ترین هزینه از چاپ دیبا دریافت نمایید.

نمونه کارهای شرکت دیبا

chapdiba

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره طراحی چاپ بادکنک می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

شماره تلفن

0912-6911610
021-36045449

ایمیل

sales@chapdiba.com
info@chapdiba.com