وسایل تولد را از کجا بگیریم؟

شرکت چاپ دیبا

شرکت چاپ دیبا در سال ۱۳۹۴ توسط آقای مهدی دیبا تاسیس و فعالیت خود را در زمینه های مختلف چاپ و تبلیغات بصورت تخصصی آغاز نموده است .

چاپ دیبا با هدف جلب رضایت مشتری و با تکیه بر علم روز و تکنولوژی جدید بنا نهاده شده است و با بکار گیری پرسنلی کار آزموده و مجرب سعی بر این دارد تا حد امکان بتواند انتظارات و توقعات مشتریان گرامی را برآورده نموده و پاسخی مثبت به نیاز تبلیغاتی صاحبان مشاغل و برندهای معتبر دهد.

با توجه به اینکه شرکت های مختلفی در زمینه چاپ بادکنک و تبلیغات فعالیت می کنند، انتخاب برترین و معتبرترین شرکت تبلیغاتی برای مشتریان امری دشوار می باشد.

از این رو شرکت دیبا با سابقه فعالیت مستمر با بسیاری از برندهای معتبر و شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی میتواند با یک رزومه بسیار قوی به این نیاز شما عزیزان جامه عمل پوشانده و شما را برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی و تجاری خویش یاری نماید .

همچنین با افتخار اعلام مینماییم از بدو تاسیس توانسته ایم پایه های شرکت را با استحکام بنا نموده و قدم در عرصه پیشرفت گذاریم.

حال با گذشت چند سال از زمان تاسیس و در بین بسیاری از برندهای بزرگ، شرکت دیبا خود نمایی نموده و توانسته است با اصل رضایت مشتری جایگاه با ثباتی برای خود فراهم نماید. این اعتبار را فقط از حسن اطمینان شما مشتریان گرامی داریم و به خود می بالیم که لبخند رضایت از کیفیت محصول بر روی لبان شما سروران نقش می بندد و امیدواریم با حمایت شما عزیزان بتوانیم خدماتی نوین و شایسته را در عرصه تبلیغات ارائه دهیم.

خدمات ارائه شده در شرکت چاپ دیبا

لازم به ذکر است در حال حاضر شرکت دیبا در زمینه های مختلفی نظیر چاپ بادکنک، بالن تبلیغاتی، بادکنک آرایی، تم تولد، فروش پمپ باد بادکنک به صورت برقی و دستی، فروش عمده بادکنک، فروش عمده گل و نی بادکنک فعالیت می نماید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره طراحی چاپ بادکنک می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی:

شماره تلفن

0912-6911610
021-36045449

ایمیل

info{@}chapdiba.com
[email protected]

تلگرام چاپ دیباواتساپ چاپ دیبااینستاگرام چاپ دیبا