بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی یک ابزار بسیار کار آمد با بازخورد و بازدهی بسیار شگفت انگیز می باشد که می تواند اهداف تجاری و تبلیغاتی شما سروران را به بهترین شکل ممکن انجام داده و شما را به دستاوردی که در کوتاه مدت و بلند مدت مدنظرتان میباشد، سوق دهد.

شرکت چاپ دیبا فعالیت تجاری و تبلیغاتی خود را از سال های گذشته با بادکنک تبلیغاتی شروع نموده است، که توانسته است گامی مثبت و به روز در امر انجام فرایند تبلیغاتی شما عزیزان بردارد و با ارائه چاپ بادکنک تبلیغاتی و همینطور در سال های اخیر تولید بالن تبلیغاتی این امکان را برای شما سروران میسر نموده تا بتوانید دیدی مثبت برای مخاطب جهت ارائه محصول و همچنین معرفی برند و نشان تجاری خود به وجود آورید.

لازم به توضیح است که شما سروران با کمترین هزینه ممکن می توانید تعداد کثیری بادکنک تبلیغاتی در اختیار داشته باشید که هر یک از این بادکنک های تبلیغاتی می تواند یک بنر و یک تابلو تبلیغاتی روان برای شما محسوب گردد و نگاه چندین نفر از عامه مردم در سطح شهر را به برند و نشان تجاری شما معطوف نماید.

لذا به همین دلیل است که شما عزیزان میتوانید لوگو، برند، آدرس صفحات مجازی، راهای ارتباطی، تخفیفات و بسیاری از موارد دیگر که برای کسب و کارتان مفید می باشد و مهم است که مخاطب از آن اطلاع داشته باشد را به عنوان تبلیغات بر روی بادکنک تبلیغاتی چاپ نموده تا بتوانید اطلاعات کارآمدی را به مخاطب القا نماید و از تاثیرات آن بهره مند شوید.

همچنین بخوانید: قیمت چاپ لوگو روی بادکنک تبلیغاتی

رنگ های متنوع بادکنک تبلیغاتی ویژه مراسمات و جشن ها:

لازم به توضیح است که از بادکنک تبلیغاتی علاوه بر انجام فرآیند تجاری و تبلیغاتی، می توان برای موارد دیگر نظیر برگزاری مراسمات و جشنها که به صورت خانوادگی و یا چه به صورت جشن های ملی و مذهبی در سطح کلان و در سراسر کشور برگزار میگردد استفاده و بهره مند گردید.

بدون شک بسیاری از ارگان های دولتی و خصوصی برای اعیاد مختلفی که در طول سال برگزار می گردد، از بادکنک تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی و یا یک گیفت تبلیغاتی که می تواند روشی درست برای فرهنگ سازی و همینطور برگزاری جشن های مذهبی محسوب گردد، استفاده می نمایند.

در نظر داشته باشید که شرکت چاپ دیبا برای هر یک از این مراسمات ملی و مذهبی و جشن ها یک رنگ خاص که مختص به گرامی داشت این مراسمات می باشد ارائه نموده و بدین منظور که شما عزیزان مثلاً برای مراسمات عید فطر که هر ساله برگزار می شود می توانید از رنگ سبز برای تبریک عید سعید فطر استفاده نمایید و یا برای مراسمات نیمه شعبان از رنگ هایی نظیر قرمز و سفید بهره مند شوید.

یا به صورت دیگر برای گرامیداشت دهه فجر و ایام مبارک ۲۲ بهمن می توانید از رنگ های پرچم جمهوری اسلامی ایران که منقش به سه رنگ سفید، سبز و قرمز می باشد استفاده نموده و پیام تبلیغاتی خود را به عموم مردم اعلام نمایید.

در نظر داشته باشید با توجه به اینکه بادکنک یک کالای وارداتی می باشد و در رنگ بندی های متنوع وارد کشور می گردد بدین منظور برای اینکه بتوانیم همان رنگی که شما عزیزان مدنظرتان میباشد را فراهم نموده و در بازه زمانی مطلوب، سفارشات شما سروران را به دستتان برسانیم، می بایست از چند روز قبل از روز مراسمات این سفارشات در شرکت دیبا ثبت گردد تا بتوانیم رنگ بادکنک مورد نظر شما عزیزان را فراهم نموده و بهره برداری نمائیم.

بادکنک تبلیغاتی

ارائه بادکنک تبلیغاتی به همراه گیره و نی:

لازم به توضیح است که برای ارائه بادکنک تبلیغاتی می بایست این بستر درست مهیا باشد که بتوانیم چاپ بادکنک خویش را به درستی و با ملزوماتی که برای ارائه بادکنک تبلیغاتی عرضه می‌شود به بهترین شکل ممکن به مخاطب هدف خود تحویل داده تا ایشان بتوانند از آن بهره برداری و استفاده نمایند.

شایان ذکر است که شرکت چاپ دیبا با توجه به اینکه از بادکنک های تبلیغاتی با کیفیت مالزی استفاده می نماید لذا به همین دلیل شما عزیزان می توانید گاز هلیوم را نیز داخل بادکنک های تبلیغاتی تزریق نموده و سپس به وسیله یک ربان یا یک طناب فانتزی دهانه ورودی بادکنک را بسته و سپس چاپ بادکنک تبلیغاتی را به مشتریان خود ارائه نمایید تا ایشان بتوانند از آن استفاده نمایند، که خود جذابیت بسیار بالایی برای مخاطب و بیننده به همراه خواهد داشت.

روش دیگر بدین صورت می باشد که شما عزیزان می توانید از گیره و نی بادکنک که به آن گل و نی نیز گفته می‌شود استفاده نموده و بعد از اینکه بادکنک های تبلیغاتی را به وسیله پمپ باد برقی بادکنک باد نمودید، دهانه ورودی بادکنک را به گیره بسته و سپس به دسته یا همان نی بادکنک متصل نمائید و در آخر بادکنک های تبلیغاتی را به مشتریان خود تحویل دهید تا ایشان بتوانند از آن استفاده نمایند.

سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی با رنگ بندی الوان:

این نکته حائز اهمیت می باشد که سفارشات چاپ بادکنک تبلیغاتی با رنگ بندی اختصاصی که همان رنگ مورد نظر شما عزیزان می باشد چاپ گردیده و یا در رنگ بندی های جور که تلفیقی از رنگ‌های مختلف و شاد می باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد و فرآیند چاپ روی آن صورت می‌گیرد.

لازم به توضیح است که در برخی از موارد شما عزیزان با کلمه الوان در امر چاپ بادکنک تبلیغاتی مواجه می‌شوید.

لذا باید به شما سروران اذعان نمائیم که منظور از رنگ بندی الوان همان رنگ جور می باشد که برخی از همکاران از آن استفاده می نمایند که همان ماهیت رنگبندی های متنوع را دارد.

حالا به شما سروران این نکته را بیان می نماییم که شما می توانید بادکنک های تبلیغاتی خود را در مدل رنگ بندی های شاد و بسیار متنوع از شرکت دیبا دریافت نمایید و لذا این نکته را بیان می نماییم که با توجه به رنگ‌های بادکنکی که برای چاپ از آن استفاده می شود، رنگ چاپ روی بادکنک نیز می بایست متضاد باشد که بتواند لوگو را به بهترین شکل ممکن بر روی بادکنک تبلیغاتی چاپ نمود و مخاطب در اولین نگاه متوجه منظور تبلیغاتی شما سروران با توجه به این تضاد رنگ گردد.

حال شرکت چاپ دیبا برای چاپ بادکنک های تبلیغاتی در رنگ بندی الوان یا همان رنگ جور از یک یا دو رنگ چاپ به منظور چاپ روی بادکنک های تبلیغاتی استفاده نموده تا فرایند چاپ به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد.

مثلاً روی بادکنک قرمز، رنگ زرد و یا سفید چاپ می خورد در صورتی که روی بادکنک های نارنجی می توانیم از رنگ چاپ مشکی و یا آبی استفاده نماییم.

همچنین بخوانید: اوج دهی بالن تبلیغاتی

شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص انواع چاپ بادکنک تبلیغاتی یا بالن تبلیغاتی با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما، چت واتساپ و شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

شما می توانید تمامی نمونه کارهای چاپ بادکنک و نمونه کار بالن تبلیغاتی و پمپ باد بادکنک دیبا را از طریق شبکه های احتماعی زیر نظیر اینستاگرام مشاهده نمایید.همچنین می توانید در قسمت منوی سایت نمونه کارهای مرتبط با هر دسته بندی را به راحتی مشاهده کنید.

نماشا-دیباآپارات-دیباتماشا-دیبااینستاگرام چاپ دیبا

بادکنک تبلیغاتی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.