پمپ باد بادکنک چیست؟

امروزه بسیاری از لوازم با کاربردهای متفاوت جهت استفاده و خدمت رسانی آسانتر به انسان، تولید و روانه بازار گردیده است تا ما بتوانیم تا میزان خیلی زیادی راحت تر و با کیفیت بهتری به زندگی خود ادامه دهیم.
یکی از این وسایل که کار را برای ما بسیار آسان نموده است و می توانیم در مراسمات یا اعیاد و همچنین افتاحیه ها و بسیاری موارد از این دست جشن ها برای سرعت بخشیدن به امر باد کردن بادکنک از آن بهره ببریم، پمپ باد بادکنک می باشد.

لازم به توضیح است پمپ باد در دو نوع پمپ باد دستی بادکنک و همچنین پمپ باد برقی بادکنک تولید و در بازار عرضه می گردد. شما با کمک این پمپ بادها دیگر با خیالی آسوده و بدون دغدغه می توانید هر تعداد بادکنک خام یا بادکنک تبلیغاتی را ظرف کوتاه ترین زمان ممکن باد نموده و اقدام به بادکنک آرایی و یا ارائه آن به عنوان هدیه به مشتریان و مراجعین خویش نمائید.

همچنین بخوانید: خدمات چاپ بادکنک

فروش پمپ باد برقی بادکنک

تفاوت پمپ باد برقی با پمپ باد دستی بادکنک

لازم به توضیح است از چندین سال قبل پمپ باد دستی بادکنک تولید شد و در بازار عرضه گردید تا سرعت عمل در باد نمودن بادکنک را چندین برابر نماید زیرا تا پیش از این، باد نمودن بادکنک فقط و فقط با دمیدن با دهان به داخل بادکنک صورت می گرفت.

اما از آن جهت که باد کردن بادکنک با پمپ باد دستی نیز کاری خسته کننده و نیز مشکل بود و همچنین تا حدی باد کردن بادکنک کند صورت می گرفت سبب گردید تا پمپ باد برقی بادکنک پا به عرصه ظهور بگذارد.
از زمان ورود پمپ باد برقی در بازار ایران، بسیار مورد توجه افراد بادکنک آرا که هر روز و همیشه با توجه به اقتضای کارشان باید بادکنک های زیادی را باد نموده و دیزاین نمایند قرار گرفت و همچنین عامه مردم که برای برگزاری جشن ها و مراسمات خود برای باد نمودن بادکنک دچار مشکل می شدند از پمپ باد برقی بسیار استقبال کردند که این امر سبب گردید تا مدل های متنوع و با قدرت های مختلف تولید و عرضه گردد.

حال با توجه به مطلب فوق متوجه خواهیم شد که در پمپ بادهای دستی فقط با فشار دادن اهرم پمپ باد که مانند تلمبه می باشد می توانیم بادکنک ها را باد نمائیم. در صورتی که با پمپ بادهای برقی بادکنک، فقط کافی است که سیم و دوشاخه آن را به برق متصل نموده و با فشردن یک دکمه و یا یک نازل به راحتی و کمتر از چند ثانیه بادکنک ها را باد نمائیم.

همچنین بخوانید: پمپ باد برقی بادکنک چه کاربردی دارد؟

فروش پمپ باد برقی بادکنک

 

مدل های مختلف پمپ باد برقی بادکنک

با گذشت زمان مدل های متفاوتی از پمپ باد برقی نسبت به مدل اولیه که تولید شده بود به بازار ورود پیدا کرد. امروزه پمپ بادهای برقی مخصوص بادکنک در مدل های تک سوپاپه و یا دو سوپاپه با قدرت های متفاوت عرضه می گردند.

شایان ذکر است شرکت چاپ بادکنک تبلیغاتی دیبا به شما سروران پیشنهاد می دهد که اگر قصد تهیه و خرید پمپ باد برقی بادکنک را دارید حتما و حتما پمپ باد های برقی دو سوپاپه را خریداری نمائید. علت این امر این است که علاوه بر اینکه این نوع پمپ بادها از قدرت موتور بالاتری برخوردار می باشند، شما عزیزان می توانید همزمان دو عدد بادکنک را باد نموده و به کار خود سرعت بیشتری ببخشید.

لازم به توضیح است شرکت چاپ دیبا پمپ بادهای برقی دوسوپاپه را در دو مدل 600 وات و همچنین 680 وات که هر دو این پمپ بادها با گارانتی تعویض به مشتریان عرضه می گردد. شایان ذکر است پمپ باد برقی دو سوپاپه با قدرت 680 وات بیشتر برای همکاران و افراد بادکنک آرا مورد استفاده قرار می گیرد چون با توجه به قدرت و وات بیشتر، سریعتر بادکنک را باد نموده و سرعت عمل کار را بالاتر می برد در صورتی که پمپ باد برقی دو سوپاپه با قدرت 600 وات نیز همان کارایی را دارد و برای مصرف خانگی بسیار مناسب و تا حدی مقرون به صرفه تر می باشد.

همچنین بخوانید: قیمت بادکنک هلیومی

فروش پمپ باد برقی بادکنک

نحوه استفاده از پمپ باد برقی بادکنک

برای استفاده کردن و باد نمودن بادکنک ها توسط پمپ باد برقی می بایست ابتدا پمپ باد را در یک جای مسطح قرار دهید که هم در حین باد کردن بادکنک ها تکان نخورد و هم شما تسلط بیشتری در هنگام باد نمودن بادکنک ها داشته باشید.

سپس دوشاخه و سیم را به پریز برق زده و دهانه بادکنک را در قسمت خروجی هوا از نازل و یا سوپاپه پمپ باد قرار می دهید، حال می توانتید هم با دکمه خاموش و روشن بادکنک ها را باد نمائید و یا می توانید با فشردن نازل های بادکنک به سمت پائین (چون نازل ها و یا سوپاپ های پمپ باد حالت متحرک دارند و در اثر فشردن به سمت پائین برق متصل شده و پمپ باد شروع به کار و باد کردن بادکنک می نماید) یک یا دو عدد بادکنک را همزمان با دو سوپاپه بادکنک باد نمائید.

این نکته را هم مد نظر داشته باشید که زمانی که بادکنک به اندازه کافی باد شد باید فشردن نازل به سمت پائین را متوقف نمائید تا جریان برق داخل پمپ باد قطع شده و بادکنک بیشتر باد نشود و منجر به ترکیدن آن نگردد.

برای سفارش پمپ باد برقی و یا محصولات مرتبط با فروش بادکنک می توانید با کارشناسان ما در چاپ بادکنک دیبا در ارتباط باشید.

همچنین در این میان می توانید بهترین خدمات چاپ بادکنک را چه به صورت چاپ بادکنک تبلیغاتی و چه به صورت تزیینات در مراسمات خصوصی خود از تیم دیبا دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق چت واتساپ و یا با مراجعه به صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: چاپ عکس روی بادکنک

فروش پمپ باد برقی بادکنک