آیا گاز هلیوم بادکنک خطرناک است

آیا گاز هلیوم بادکنک خطرناک است

آیا گاز هلیوم خطرناک است؟

یکی از آیتم هایی که از بادکنک می‌توان به راحتی استفاده نمود این است که برای دیزاین و تزیین مراسم های متنوع مانند مراسم مانند عروسی و جشن های تولد و همچنین برای افتتاحیه های مشاغل و نیز برای معرفی برندهای مختلف در کشور استفاده می شود. لازم به ذکر است بادکنک ابزاری عالی و بسیار کارآمد به جهت تبلیغاتی درست و هدفمند در رنگها و اشکال مختلف میتواند هر مخاطبی را در هر گروه سنی که باشند به خود مجذوب نموده و تاثیر بسیار بسزایی را بر روی میزان سود دهی و فروش شما سروران و مدیران کسب و کارهای متنوع ایفا نماید.
لازم به توضیح است که می توان بادکنک را در انواع و اقسام مختلف مورد استفاده قرار داد و بدین منظور می‌توانید داخل بادکنک را با پمپ باد برقی بادکنک، باد نموده و با استفاده از ابزاری به نام استند بادکنک آرایی می توانید آن را در جایگاهی محل کسب و کار خود قرار دهید و و از آن بهره برداری نماید. شایان ذکر است که استند ها در دو مدل ایستاده و یا رومیزی در دسترس شما سروران می باشد که به راحتی چندین بادکنک را به آن وصل نموده و یک چشم انداز بسیار مطلوب را برای مخاطب به وجود آورید.

بادکنک هلیومی

یکی دیگر از ابزاری که در سال های اخیر بسیار مورد توجه عامه مردم قرار گرفته است و برای مراسمات خصوصی و همچنین برای دیزاین محل های تجاری، جهت کسب و کارها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بادکنک هلیومی میباشد. بدین منظور که شما عزیزان میتوانید داخل هر بادکنک را با گاز هلیوم پر نموده و سپس بعد از بستن دهانه ورودی بادکنک آنرا با یک ربان و یا یک نخ رنگی مهار نموده تا گاز هلیوم از داخل بادکنک خارج نشود و در مدلهایی که مد نظرتان می باشد به یکدیگر متصل نموده و اشکال بسیار زیبا و خاص را به وجود آورید. بعضاً یکی از سوالاتی که مشتریان از شرکت چاپ دیبا میپرسند این است که آیا گاز هلیوم بادکنک خطرناک است و همچنین این گاز سمی بوده و برای انسان مضر میباشد یا خیر؟ لذا باید این نکته را بیان نماییم که گاز هلیوم یک گاز سبک تر نسبت به هوا بوده و برخلاف اسم آن هیچگونه ضرر و آسیبی برای انسان به وجود نخواهد آورد.
لذا حتی در صورتی که شما عزیزان این گاز را استشمام هم نمایید هیچ گونه آسیبی به بدنتان وارد نخواهد شد و به راحتی می توانید با استفاده از گاز هلیوم بادکنک های خود را پر نموده و یک دیزاین بسیار حرفه ای و زیبا به وجود آورید که در نگاه اول تمامی میهمانان و عامه مردم که در مراسمات شما شرکت دارند را شگفت زده نمایید. نکته جالب توجه در مورد استفاده از گاز هلیوم این است که شما عزیزان میتوانید این گاز را از طریق دهان داخل سینه خود حبس نموده و وقتی این گاز را به مدت ۵ ثانیه در مجاری تنفسی خود حبس نمایید، زمانی که می‌خواهید صحبت کنید صدای شما کاملاً تغییر نموده و یک سرگرمی بسیار زیبا برای کودکان و بزرگسالان و تمامی عموم مردم محسوب می شود که می تواند به نوبه خود بسیار جالب توجه نیز باشد.

آیا گاز هلیوم بادکنک خطرناک است

چاپ روی بادکنک تبلیغاتی هلیومی

شایان ذکر است چاپ روی بادکنک تبلیغاتی یکی از ابزاری است که چند سالی است که بسیار مورد توجه عامه مردم قرار گرفته و تمامی برندهای کوچک و بزرگ تجاری برای تبلیغات کسب و کار خود و یا محصولاتی که تولید می نمایند از این ابزار بسیار کارآمد به جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی خویش و همچنین جلب توجه مشتریان و عامه مردم استفاده می نمایند.

باید توجه داشت که بادکنک تبلیغاتی علاوه بر بالن تبلیغاتی در عصر حاضر در زمینه تبلیغات بسیار فراگیر بوده و به نوعی تمامی مشاغل مشمول این تبلیغات خاص و بسیار جذاب خواهند شد.

لذا از آنجا که برای چاپ روی بادکنک تبلیغاتی شرکتهای متفاوت از کیفیت جنس های متنوع استفاده می نمایند این نکته حائز اهمیت می باشد که این امکان برای شما میسر باشد که اگر در نظر دارید از بادکنک تبلیغاتی به منظور تزریق گاز هلیوم بهره برداری نمایید این امر به راحتی برای تمامی افراد میسر میباشد و به نوعی دست شما در استفاده از بادکنک چاپ شده برای تزریق باد و یا گاز هلیوم داخل بادکنک باز میباشد.

گاز هلیوم در بادکنک

لذا از این رو شرکت چاپ دیبا برای تمامی سفارشات چاپ بادکنک تبلیغاتی خود فقط و فقط از بادکنک هلیومی استفاده مینماید. لازم به توضیح است با توجه به مواد و متریال متنوعی که در تولید بادکنک استفاده میشود، لذا زمانی گاز هلیوم در داخل بادکنک تزریق می‌گردد که بادکنک با بهترین متریال و مواد اولیه تولید شده باشد و به نوعی منافذ باز بادکنک تا حدودی بسیار زیادی کم باشد.
از این رو استفاده از بادکنک هلیومی علاوه بر اینکه کیفیت جنس بسیار مطلوب تر و بهتری را برای شما در بر خواهد داشت، این امکان نیز فراهم می باشد که بتوانید در صورت نیاز به راحتی گاز هلیوم را داخل بادکنک تزریق نموده و این ابزار تبلیغاتی کارآمد را به مشتریان خود با گاز هلیوم تحویل دهید و بسیار مورد توجه ایشان قرار می گیرد و مانند یک تابلو تبلیغاتی روان در سطح شهر کار و تبلیغات برند شما را انجام خواهد داد.

آیا گاز هلیوم بادکنک خطرناک است

استفاده از رنگ های متنوع بادکنک برای چاپ

شایان ذکر است که بادکنک ها در رنگ ها و در ابعاد و همچنین اشکال متنوع در بازار موجود می باشند. اما از آنجا که برای چاپ بادکنک تبلیغاتی، مدل گرد و یا همان گلابی بادکنک بسیار کارایی دارد و علاوه بر ظاهر بصری بسیار زیبایی که دارد می تواند فضای چاپ ایده آلی را برای شما سروران در بر داشته باشد تا بتوانید به راحتی لوگوی اختصاصی خود را بر روی بادکنک چاپ نمایید.  لذا بادکنک های مدل گرد در کیفیت جنسهای ترک، مالزی، چینی، تایلندی، مکزیکی و بسیاری کیفیت های دیگر در داخل کشور موجود می باشد. شایان ذکر است که شرکت چاپ دیبا فقط و فقط از کیفیت جنس مالزی برای چاپ بادکنک تبلیغاتی و در مدل گرد یا همان گلابی استفاده می‌نماید و علت این امر این است که بادکنک های مالزی از رنگ بندی های بسیار جذاب و متنوع برخوردار می باشند و در دو مدل مات و یا متالیک و همان براق به جهت چاپ لوگوی اختصاصی شما سروران مورد استفاده قرار می گیرد.

تنوع رنگ بادکنک در چاپ دیبا

شایان ذکر است که اگر شما عزیزان برای کسب و کار خود یک تم رنگ خاص و سازمانی در نظر دارید، می توانید رنگ مورد نظر بادکنک خود را به شرکت چاپ دیبا سفارش داده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بادکنک های تبلیغاتی را با رنگ سازمانی خویش به همراه رنگ چاپ انتخابی خود از شرکت چاپ دیبا تحویل بگیرید. بدین منظور شایان ذکر است که شرکت چاپ دیبا بادکنک های تبلیغاتی را در دو مدل رنگ جور و یا رنگ اختصاصی به شما سروران عرضه می نماید. لذا باید اذعان نماییم که رنگ جور، تلفیقی از رنگ‌های مختلف مانند زرد، سفید، آبی، صورتی، قرمز، نارنجی و غیره می باشد که با توجه به رنگ بادکنک ها از یک رنگ متضاد برای چاپ استفاده می شود و در صورتی که برای رنگ های اختصاصی شما عزیزان رنگ بادکنک و رنگ چاپ را با توجه به خواست خویش انتخاب می نمایید که در صورت موجود بودن رنگ مذکور شرکت دیبا فرآیند چاپ بادکنک تبلیغاتی شما عزیزان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد داد و در هر نقطه از کشور عزیزمان که باشید ارسال خواهد نمود.

همچنین بخوانید: چکار کنیم بادکنک نترکد
آیا گاز هلیوم بادکنک خطرناک است

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.