بالن تبلیغاتی گازی و بادی

بالن تبلیغاتی گازی و بادی

بالن تبلیغاتی گازی و بادی یک ابزار کارآمد و یک کار تبلیغاتی بسیار خاص و ویژه محسوب می شود که موجب می گردد توجه افراد به بالن تبلیغاتی که در ارتفاع نصب شده است جلب گردد و نگاه ایشان معطوف به جذابیت منحصر به فرد بالن تبلیغاتی گردد.

شایان ذکر است بالن های تبلیغاتی در ارتفاع حدوداً ۴۰ یا ۵۰ متری از سطح زمین نصب می گردد که می تواند چشم هر بیننده ای را به خود جذب نموده و برند و نشان تجاری شما را از فواصل دور و نزدیک به بهترین شکل ممکن به دید مخاطب و مشتریان هدف شما برساند.

بالن تبلیغاتی گازی و بادی تاثیرات بسیار شگرف و مثبتی در بازه های زمانی کوتاه مدت و بلند مدت برای شما صاحبان مشاغل و برندهای گوناگون به همراه خواهد داشت.

انواع بالن تبلیغاتی

در نظر داشته باشید که بالن تبلیغاتی در دو مدل بالن تبلیغاتی گازی و بالن تبلیغاتی بادی تولید و عرضه می گردد که این دو مدل بالن از یک فرم ظاهری یکسان و مشابه به همدیگر برخوردار می باشند، اما از لحاظ کارایی با یکدیگر بسیار متفاوت می باشند.

این نکته حائز اهمیت است که شرکت دیبا بیشتر در زمینه تولید بالن تبلیغاتی گازی فعالیت دارد، بدین صورت که بالن هایی که شما عزیزان سفارش می‌دهید در قطرهایی نظیر ۳ متر، ۵/۳ متر و ۵/۵ متر توسط شرکت دیبا تولید می شود و داخل این بالن ها گاز هلیوم تزریق می‌گردد.

در نتیجه موجب می‌شود که بالن به راحتی و به بهترین شکل ممکن در ارتفاع به صورت معلق قرار بگیرد و فرایند تبلیغات شما را با ظاهری بسیار جذاب به دید عموم مردم برساند.

اما باید توجه داشته باشید که بالن‌های بادی فقط توسط یک دستگاه دمنده فرایند تزریق باد داخل آن انجام می گردد و باید مدام و به صورت دائمی برای اینکه بتوان از بالن استفاده کرد این دستگاه دمنده زیر بالن نصب گردد و وظیفه تزریق باد را داخل بالن خواهد داشت.

از این رو باید بیان نماییم که بالن های بادی فقط بر روی یک سطح صاف قرار می گیرد و در یک جای ثابت نصب می گردد که این جای ثابت می تواند بر روی زمین باشد یا بر روی پشت بام واحد صنفی یا هر مکانی که شما عزیزان برای نصب بالن در نظر گرفته اید.

از همین رو باید به این نکته توجه نمایید که اگر قصد دارید بالن تبلیغاتی در ارتفاع تبلیغات شما را به دیده مخاطب برساند بهترین گزینه بالن گازی می باشد.

از این رو قصد داریم در این مطلب و مقاله اطلاعات مفید و بسیار حائز اهمیتی به شما عزیزان در خصوص بالن تبلیغاتی گازی ارائه دهیم تا بتوانید با دید باز و به درستی تصمیم برای خرید و سفارش و بالن تبلیغاتی بگیرید، لذا با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: بهترین مدل برای سفارش بالن تبلیغاتی

بالن تبلیغاتی گازی و بادی

 

از چه مدل گازی برای پر کردن بالن ها استفاده می شود؟

همان طور که از اسم بالن تبلیغاتی گازی مشخص می باشد تنها عاملی که موجب می گردد که بالن به ارتفاع رفته و موجبات معلق بودن آن در آسمان میسر گردد، ابزاری بسیار کارآمد به نام گاز می باشد.

و به این دلیل که از آنجا که گاز نسبت به هوا سبک تر می باشد موجب می شود که مادامی که داخل یک بالن تزریق می گردد، بالن را به راحتی به ارتفاع برده و موجب کشش بالن به سمت آسمان گردد.

حال این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که برای تزریق گاز داخل بالن تبلیغاتی می‌توانیم از دو مدل گاز بهره برد و استفاده نماییم.

یکی از انواع گاز که برای تزریق داخل بالن استفاده می شود گاز هلیوم می باشد که ابزاری بسیار کارآمد بوده و به جهت معلق نگهداشتن بالن تبلیغاتی و همینطور بادکنک تبلیغاتی است که تمامی افراد با این گاز آشنایی دارند.

اما از آنجا که گاز هلیوم یک گاز بسیار گران می باشد و به هیچ عنوان برای تزریق داخل بالن تبلیغاتی مقرون به صرفه نیست، به همین دلیل برای تولید بالن تبلیغاتی به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نمی‌گیرد.

از این رو یکی دیگر از گازهایی که برای تزریق داخل بالن استفاده می شود، گاز هلیوم می باشد که بهترین ابزار برای تزریق داخل بالن تبلیغاتی نیز می باشد.
بدین منظور که با توجه به اینکه گاز هلیوم  همان کارایی گاز هلیوم را دارد و موجب می گردد که بالن به‌راحتی کشش به ارتفاع داشته باشد و باعث معلق شدن بالن تبلیغاتی در ارتفاع می گردد.

و از طرف دیگر نکته حائز اهمیت در مورد استفاده از گازهلیوم این است که این گاز به راحتی در دسترس بوده و با یک هزینه بسیار مطلوب و مقرون به صرفه قابل خریداری می باشد و به همین دلیل است که برای تزریق داخل بالن می توانیم از این گاز استفاده و بهره برداری نماییم.

حال این نکته نیز باید در نظر گرفته شود که میزان گاز هلیوم که برای تزریق در قطر ها و سایزهای متفاوت بالن تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد نیز متغیر می باشد.

همچنین بخوانید: نصب بالن تبلیغاتی

بالن تبلیغاتی گازی و بادی

 

چه مدل بالنی برای سفارش مشتریان بهتر است و بیشتر کاربرد دارد؟

شرکت چاپ دیبا که در زمینه تولید بالن تبلیغاتی و همینطور چاپ بادکنک تبلیغاتی فعالیت می نماید این افتخار را دارد که با بسیاری از شرکت ها و برندهای گوناگون در سراسر کشور همکاری مینماید.

لذا در خصوص تولید بالن تبلیغاتی این نوید را به شما سروران دهیم که شرکت دیبا می تواند و این ظرفیت و قابلیت را دارد که هر شکل و مدلی که شما عزیزان برای تولید بالن در نظر دارید را به مرحله اجرا رسانده و برای نصب به محل شما سروران ارسال نماید.

اما از آنجا که بالن های تبلیغاتی در ارتفاع قرار می‌گیرند و فشار هوا با سطح زمین متفاوت می باشد، لذا می بایست از بالنی استفاده شود که بتواند علاوه بر اینکه یک شعاع چاپ بسیار ایده‌آل داشته باشد، بتوانیم رسالت تبلیغاتی بالن را نگه داریم و از طرف دیگر بالن بتواند باد را به راحتی از خود عبور داده و حالت آیرودینامیک داشته باشد.

همچنین مهمترین نکته این است که بالن تبلیغاتی بتواند چشم مخاطب را در اولین نگاه به خود جذب نماید.

لذا با توجه به نکاتی که به آن اشاره نمودیم شرکت چاپ دیبا بهترین مدل برای سفارش بالن تبلیغاتی را مدل گرد و یا کروی پیشنهاد می دهد.

در نظر داشته باشید که بالن های گرد و کروی می‌تواند به راحتی هر لوگو و یا هر نوشته و متنی که در نظر دارید را به بهترین شکل ممکن بر روی خود به نمایش بگذارد و به هیچ عنوان در اثر وزش باد و شرایط نامساعد آب و هوایی آسیب پذیر نمی باشد.

همچنین بخوانید: سفارش ساخت بالن تبلیغاتی

 

مدت زمان نصب بالن تبلیغاتی توسط شرکت دیبا:

شرکت چاپ دیبا فرآیند تولید بالن تبلیغاتی و همینطور سفارشات چاپ بادکنک تبلیغاتی در تمامی نقاط کشور را پوشش می‌دهد و امکان ارسال سفارش به تمامی شهرها و استان‌های ایران عزیز وجود دارد.

به همین دلیل باید یک برنامه ریزی درست داشته باشیم تا بتوانیم تمامی کارها و مقدمات لازم برای انجام نصب و تحویل بالن تبلیغاتی به مشتریان گرامی را برنامه ریزی نموده و طبق زمان بندی اعلام شده فرایند اوج دهی بالن تبلیغاتی انجام گردد.

لازم به توضیح است که شرکت چاپ دیبا سفارشات چاپ بادکنک تبلیغاتی خود را در ۳ روز کاری برای مشتریان ارسال می نماید.

همین طور سفارشات بالن تبلیغاتی را از زمان ثبت سفارش در یک بازه زمانی یک هفته الی ۱۰ روز کاری برای شما عزیزان در هر نقطه از کشور که باشید ارسال نموده و تیم نصب بالن تبلیغاتی شرکت دیبا در محل شما عزیزان حضور پیدا نموده و فرآیند نصب و تحویل بالن تبلیغاتی، خدمتتان انجام می گردد.

لذا این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که تیم نصب بالن تبلیغاتی شرکت دیبا قبل از نصب هر یک از بالن های تبلیغاتی، شرایط آب و هوایی در محلی که شما عزیزان قرار دارید را با توجه به سایت های معتبر هواشناسی برای چند روز آینده بررسی خواهد نمود.

با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی فرآیند نصب بالن را با شما عزیزان هماهنگ نموده و جهت نصب بالن در محل شما حضور به هم خواهند رساند که تمامی این مراحل با شما عزیزان در بازه زمانی مناسب هماهنگ خواهد شد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص انواع بادکنک تبلیغاتی یا بالن تبلیغاتی با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما، چت واتساپ و شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

شما می توانید تمامی نمونه کارهای چاپ بادکنک و نمونه کار بالن تبلیغاتی و پمپ باد بادکنک دیبا را از طریق شبکه های احتماعی زیر نظیر اینستاگرام مشاهده نمایید.همچنین می توانید در قسمت منوی سایت نمونه کارهای مرتبط با هر دسته بندی را به راحتی مشاهده کنید.

نماشا-دیباآپارات-دیباتماشا-دیبااینستاگرام چاپ دیبا

بالن تبلیغاتی گازی و بادی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.