💕 سفارش ساخت بالن تبلیغاتی

صادرات بالن تبلیغاتی

فهرست مطالب

کاربرد بالن تبلیغاتی

امروزه بسیاری از برندهای معتبر و صاحبان مشاغل برای توسعه و پیشرفت شغلی خویش و همچنین افزایش درآمد و کسب سهم قابل توجهی از سهم بازار از تمامی ظرفیت ها در عرصه تبلیغات بهره می برند که این امر سبب می گردد تا بتوانند برند و نام تجاری خویش را به عموم مردم و همچنین مصرف کنندگان محصولات خویش معرفی نمایند.

لذا در میان انبوهی از جنبه های متنوع تبلیغات اعمم از بیلبورد تبلیغاتی، چاپ کاتولوگ و بروشور، چاپ بادکنک تبلیغاتی و … یکی از بهترین تبلیغات که بیشترین تاثیر را روی مخاطب خواهد گذاشت تولید و نصب بالن تبلیغاتی می باشد.

لازم به توضیح است برای سفارش بالن تبلیغاتی، شما عزیزان می توانید هر آنچه که در ذهن دارید و قرار است روی بالون تبلیغاتی چاپ شود اعم از متن، لوگو و عکس به متخصصین ما در امر بالن تبلیغاتی سپرده تا با بهترین کیفیت بالن تبلیغاتی مد نظر شما عزیزان تولید و در محل مورد نظرتان نصب گردد.

حال با توجه به مطالب فوق باید اذعان نمائیم که برای تولید بالن تبلیغاتی هرگونه شکل و مدل خاصی که در نظر دارید را می توانید سفارش داده تا بسته به نیاز تبلیغاتی شما و همچنین به صورت کاملا اختصاصی تیم حرفه ای و مجرب شرکت دیبا در زمینه بالن تبلیغاتی تولید نماید.

سفارش ساخت بالن تبلیغاتی شیک

شایان ذکر است کاربرد بالن تبلیغاتی برای مصارف کوناگون و در زمینه های متفاوت می باشد که با توجه به نوع مصرف شما سروران، باید از مدل های متنوع و مورد نیاز شما، تولید انجام پذیرد. مثلا در نظر بگیرید که شما قصد دارید در یک نمایشگاه از بالن های بادی برای ایجاد یک کانتر فروش استفاده نمائید که این نوع از بالن با توجه به موقعیت مکانی و نیاز شما به صورت مسقف تولید خواهد شد تا شما عزیزان بتوانید محصول و کالای مورد نظر خویش را در کانتر ساخته شده به مشتریان خویش عرضه نمائید.

و یا قصد دارید بالن تبلیغاتی در ارتفاع 30 الی 50 متری از فروشگاه یا محلی که شما مد نظرتان می باشد در آسمان به صورت ثابت نصب گردد، که این مورد نیز به صورت گرد، مربع یا بیضی شکل و یا هر نوع شکلی که شما مد نظرتان باشد تولید شده و تیم بالن تبلیغاتی شرکت دیبا این بالن های گازی را در محل شما با استفاده از گاز هلیوم در ارتفاع مورد نظر شما نصب می نمایند.

همچنین بخوانید: چاپ بادکنک تبلیغاتی در شهرها

سفارش ساخت بالن تبلیغاتی

سفارش بالن تبلیغاتی بادی و گازی

برای سفارش بالن تبلیغاتی نیاز می باشد که شما در ابتدا با مسئول فنی شرکت دیبا در امر تولید و نصب بالن تبلیغاتی مشورت نموده و پس از اینکه در نوع بالن تبلیغاتی و اینکه میخواهید بصورت بالن بادی باشد و یا بالن گازی، به جمع بندی رسیدید کار تولید بالن تبلیغاتی استارت خواهد خورد و متن و لوگو و یا عکسی که مد نظرتان می باشد را برای تیم طراحی ما در شرکت دیبا ارسال نموده تا پس از انجام تولید بالن، فرآیند انجام تبلیغات روی بالن صورت پذیرد .

لازم به ذکر است که تبلیغات مد نظر شما عزیزان بوسیله استیکر که بصورت عدد، حروف، لوگو و یا عکس بر روی بالن تبلیغاتی با مواد و متریالی خاص چسبانده میشود و بعد نصابان بالن تبلیغاتی شرکت دیبا در محل شما حاضر شده تا فرآیند نصب بالن را انجام دهند.

تولید و نصب بالن تبلیغاتی تیم حرفه ای شرکت چاپ دیبا

تیم حرفه ای بالن تبلیغاتی شرکت دیبا متشکل از دو بخش جداگانه می باشند. اولین بخش، متخصصان تولید بالن تبلیغاتی می باشد که بالن را با توجه به نوع مدل و سفارش شما عزیزان با بهترین متریال موجود در ایران تولید نموده تا آمده بهره برداری باشد. بخش دوم متخصصان نصب بالن تبلیغاتی هستند که کارهای عملیاتی را انجام داده و در محل مشتریان گرامی حاضر شده و فرآیند نصب را بسته به نیاز مشتریان گرامی انجام خواهند داد.

لازم به توضیح است که شرکت دیبا در امر بالن تبلیغاتی با بسیاری از ارگان های دولتی و همچنین نهادهای خصوصی و برندهای معتبر فعالیت مستمر دارد.
نکته قابل توجه در امر بالن تبلیغاتی در شرکت دیبا همکاری ما با ارگان های دولتی برای کارهای پژوهشگاهی می باشد که بسته به نیاز ایشان عملیات تولید بالن تبلیغاتی صورت خواهد گرفت که این امر گواه رزومه بسیار قوی شرکت چاپ دیبا در زمینه تولید و نصب بالن تبلیغاتی نیز می باشد.

همچنین بخوانید: بادکنک تبلیغاتی بزرگ هلیومی

سفارش ساخت بالن تبلیغاتی

پیشنهاد ویژه شرکت چاپ دیبا

شرکت دیبا برای آن دسته از مشتریان که علاقمند به بالن تبلیغاتی می باشند ولی فضای مناسب برای این کار را ندارند یک پیشنهاد خاص و بسیار ویژه دارد که در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد.

شما سروران می توانید برای اینکه نیاز بالن تبلیغاتی خود را مرتفع نمائید به شکلی دیگر با شرکت دیبا همکاری نمائید. لذا برای این کار کافی است از چاپ بادکنک تبلیغاتی استفاده نموده و تیم بادکنک آرایی شرکت دیبا در محل شما حاضر شده و با بادکنک های تبلیغاتی با چاپ اختصاصی شما عزیزان یک دیزاین بسیار شکیل و جذاب به شکل بالن تبلیغاتی ایجاد نموده و در فضای داخلی و یا خارجی محل مورد نظر شما نصب خواهد نمود.

برای این کار کافی است حدود 200 الی 300 عدد بادکنک را با گاز هلیوم پر نموده و سپس این بادکنک ها را با استفاده از تخصص خویش به شکل بالن در آورده و در ارتفاع حدود دو تا 3 متری از سطح زمین برای شما عزیزان نصب خواهند نمود که این امر نگاه مشتریان شما را به خود جلب نموده و تاثیر به سزایی بر روی ایشان خواهد گذاشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روند سفارش بالن تبلیغاتی و یا بادکنک آرایی برای چاپ بادکنک تبلیغاتی خود با کارشناسان ما در تیم متخصص دیبا از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: قیمت بالن تبلیغاتی

سفارش ساخت بالن تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *