سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی

سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی

در سال های اخیر بسیاری از شاخه های مختلف تبلیغات پا به عرصه ظهور گذاشته است. از این رو صاحبان مشاغل و مدیران برندهای معتبر میتوانند از یک سبد متنوع از انواع تبلیغات برای معرفی محصولات خود استفاده نمایند.

لذا با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه که تاثیر به سزایی بر روی تمامی کسب و کارهای مختلف گذاشته است، صاحبان و مدیران مشاغل را به استفاده از تبلیغات پربازده و کم هزینه ترغیب نموده است.

از این رو یکی از بهترین انواع تبلیغات که علاوه بر داشتن المان های فوق بسیار مورد توجه صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است، چاپ بادکنک تبلیغاتی می باشد.

علت این امر بازخورد بسیار زیاد و قابل توجهی است که از انجام تبلیغات روی بادکنک شامل می شود و میزان درآمد کسب و کار سفارش دهنده بادکنک تبلیغاتی را به طرز چشمگیری در یک بازه زمانی کوتاه افزایش داده است .

مشاغل استفاده کننده چاپ بادکنک تبلیغاتی:

لازم به توضیح است که از بادکنک تبلیغاتی تقریباً می توان برای تمامی مشاغل با استفاده از افراد بادکنک آرا به عنوان تبلیغات محیطی و همچنین برای دادن یک هدیه یا اشانتیون تبلیغاتی به مشتریان استفاده نمود.

از این رو شرکت چاپ بادکنک دیبا در سال های اخیر برای اصناف، واحدهای تولیدی داخلی و خارجی ، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی و مشاغل متعددی، سفارش چاپ بر روی بادکنک تبلیغاتی را انجام داده است.

از موارد چاپ بادکنک تبلیغاتی می توان به افتتاحیه ها، سمینارها، معرفی محصولات متنوع، راه اندازی کسب و کار های جدید، بزرگداشت افراد برجسته، جشن های ملی و مذهبی و بسیاری دیگر از انواع متعدد مراسمات اشاره نمود.

شایان ذکر است که چاپ بادکنک تبلیغاتی به صورت اختصاصی و با طرح و لوگو مد نظر شما عزیزان صورت می گیرد. برای دریافت مشاوره و یا اطلاع از انواع طرح ها و قیمت چاپ بادکنک توسط تیم متخصص چاپ دیبا، با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی

مراحل انجام سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی :

فرآیند چاپ بادکنک تبلیغاتی به چند مرحله تقسیم می شود که شامل طراحی لوگو، انتخاب جنس و مدل و رنگ بادکنک توسط مشتری، ساخت شابلون یا کلیشه از طراحی، انجام پروسه چاپ روی بادکنک، بسته بندی و ارسال در موعد مقرر می باشد.

در ادامه توضیحاتی به صورت خلاصه برای شما عزیزان ارائه می گردد:

ابتدا باید ثبت سفارش چاپ بادکنک توسط مشتریان گرامی صورت پذیرد و بعد از این کار، پرسنل ما در چاپ بادکنک دیبا، اگر طرح و لوگو به صورت آماده نزد مشتری باشد را از ایشان تحویل گرفته و در کادر و ابعاد و اندازه مورد نیاز چاپ بادکنک طراحی می کنند.

یا اگر مشتری طرح خاصی مد نظر نداشته باشد با توجه به اطلاعات و داده هایی که مشتری به طراحان ما می دهد عملیات طراحی لوگو انجام می شود و پس از اتمام کار، طرح مورد نظر توسط مشتریان می بایست تایید شود و اگر مشتریان عزیز تغییراتی مدنظرشان باشد در طراحی مجددا اعمال گردیده تا کار طراحی نهایی شود.

سپس مشتریان نوع جنس، رنگ و مدل بادکنکی را که می خواهند برایشان فرآیند چاپ روی آن انجام شود انتخاب نموده و تاریخ تحویل سفارش را با پرسنل ما هماهنگ می نمایند.

در این مرحله پروسه ساخت شابلون اختصاصی، برای لوگوی مد نظر هر یک از مشتریان عزیز انجام شده و پس از ساخت کلیشه یا همان شابلون، عملیات چاپ روی بادکنک شروع می شود.

ما در شرکت چاپ دیبا بر آن هستیم که بتوانیم فرایند چاپ بادکنک را با بهره بردن از دستگاه های بروز و پرسنل مجرب و کار آزموده خود در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.

در آخر پس از اتمام عملیات چاپ، بادکنک های چاپ شده بسته بندی و در موعد مقرر که به مشریان گرامی وعده داده ایم، سفارش را در محل مورد نظر ایشان تحویل خواهیم داد.

برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوران ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی

رزومه کاری شرکت چاپ دیبا :

در عصر حاضر در هر شغلی و صنفی چه تولیدی باشد و چه توزیعی، شرکت های مختلف، رقبای زیادی دارند یا به اصطلاح عامه مردم دست در هر کاری زیاد می باشد. اما نکته مهم این است که هر یک از این شرکت ها تا چه میزان در کار خود موفق بوده و علاوه بر ارائه محصول با کیفیت، قیمت مناسب و رضایت مشتری را نیز که بسیار حائز اهمیت است، سرلوحه کار خویش قرار داده است.

از این رو شرکت چاپ دیبا با تیکه بر اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان گرامی به ارائه محصول و چاپ بادکنک تبلیغاتی در کشور عزیزمان ایران می پردازد و محصولات خود را به تمامی استان های کشور ارسال می نماید.

شایان ذکر است شرکت چاپ دیبا با بسیاری از برندهای معتبر داخلی و خارجی در داخل کشور فعالیت مستمر دارد که نمونه کارهای ما را می توانید در قسمت گالری تصاویر و همچنین در صفحات رسمی چاپ دیبا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و … ملاحظه نمایید.

سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.