💕 قیمت طاق بادکنک

چاپ سفارشی بادکنک

فهرست مطالب

مزایای بادکنک آرایی:

یکی از نکاتی که سبب می گردد چاپ بادکنک تبلیغاتی که به صورت اختصاصی، نام و برند شما روی بادکنک چاپ شده است را بسیار بهتر و جذابتر در دید مشتریان و عامه مردم قرار دهید بادکنک آرایی می باشد.

همچنین از بادکنک آرایی نه تنها برای مصارف تجاری و برند سازی با ایجاد و بوجود آوردن اشکال و مدل های زیبا با بادکنک استفاده می شود، از بادکنک آرایی نیز می توان برای بسیاری از مراسمات و اعیاد و جشن های گوناگون مانند اعیاد بزرگ ملی که در کشور و همه ساله برگزار می گردد و همین طور برای جشن های عروسی و نامزدی و تولد و بسیار دیگر از مراسمات این چنینی استفاده کرد که جذابیت منحصر به فردی را ایجاد نموده و نگاه تمامی مخاطبان در هر گروه سنی که باشند را به خود معطوف می نماید.

از آنجا که بادکنک به خودی خود هم برای کودکان و خردسالان مورد اهمیت می باشد و هم برای بزرگسالان یک حس نوستالژی و یادآوری ایام بسیار زیبای کودکی را فراهم می آورد، از این رو شما به کمک بادکنک آرایی می توانید یک فضای شاد و مفرح را ایجاد نموده که تمامی گروه های سنی را به خود جذب نموده که این امر یک بستر بسیار عالی برای تبلیغات محسوب می گردد.

شایان ذکر است که بسیاری از برندهای معتبر و همچنین فروشگاه های زنجیره ای به این امر واقف هستند که بادکنک آرایی تا چه میزان برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی ایشان و همچنین جذب مخاطب و برند سازی در ذهن مشتریان اهمیت داشته و دارد و به همین دلیل در همه حال علاوه بر چاپ بادکنک تبلیغاتی اقدام به بادکنک آرایی به اشکال مختلف می نمایند که در میزان فروش و درآمد و همین طور بازدهی اقتصادی کسب و کار ایشان بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

همچنین بخوانید: چاپ بادکنک مالزی، تایلندی و چینی

قیمت طاق بادکنک

موارد استفاده از طاق بادکنک:

لازم به ذکر است که برای انجام بادکنک آرایی می توان بادکنک های مختلف مانند مدل گرد، قلب، ماری، فویلی و بسیاری از انواع متنوع بادکنک و حتی از بادکنک تبلیغاتی که برای اهداف گوناگون چاپ شده اند را به صورت هدفمند و در مدل های مختلف به صورت یک مجموعه به هم پیوسته جایگذاری کرد و قرار داد که از بکار بردن این اشکال در کنار هم یک مدل زیبا از بادکنک آرایی را خلق نمود که نگاه همگان را به خود معطوف نماید.

از این رو در سال های اخیر بسیاری از افراد متخصص که در این زمینه دوره های فراوان دیده اند و به صورت کاملا حرفه ای اقدام به بادکنک آرایی می نمایند، می توانند برای بادکنک آرایی و اهداف تجاری و تبلیغاتی و همین طور برای برگزاری جشن ها و مراسمات متنوع به شما عزیزان یاری رسانده و کمک شایانی به شما در این خصوص نمایند.

یکی از مدل های بادکنک آرایی که در سال های اخیر بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل و واحدهای تجاری قرار گرفته است بادکنک آرایی به صورت طاق بادکنک می باشد.

ممطمئنا تمامی افرادی که در شهرهای بزرگ و کوچک در سراسر ایران عزیز زندگی می نمایند در سطح شهر و به صورت دوره ای با این صحنه مواجه شده اند که یک طاق بادکنک که با رنگ بندی های مختلف درست شده است جلوی درب فروشگاه ها و واحدهای صنفی قرار گرفته است که علاوه بر اینکه جلوه بسیار زیبایی را برای آن فروشگاه و یا مرکز تجاری ایجاد کرده است، سبب گردیده که تمامی رهگذرانی که از آن محل گذر می کنند ناخودآگاه نگاه ایشان به آن طاق بادکنک و واحد تجاری معطوف شود.

لازم به ذکر است که از طاق بادکنک برای مواردی نظیر افتتاحیه های واحدهای تجاری، جشن های ملی مانند جشن 22 بهمن، نیمه شعبان، همایش های دولتی و خصوصی، فروش های ویژه سالیانه برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ، جشن های عروسی و مراسمات از این دست و بیشتر در تالارها و سالن های عروسی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می گردد.

همچنین بخوانید: سازه های بادی تبلیغاتی

قیمت طاق بادکنک

قیمت طاق بادکنک آرایی :

شایان ذکر است که متخصصان بادکنک آرایی، طاق بادکنک را به اشکال مختلفی می توانند بسازند. اشکالی نظیر اینکه چند ردیف بادکنک را روی میله های مخصوص طاق بادکنک قرار می دهند و یا طاق بادکنک آرایی مدل پیچی که بادکنک های به هم پیوسته را با خلاقیت و هنر خود به دور هم می پیچند و یک طاق بادکنک زیبا را به وجود می آورند.

همین طور یکی از جذابترین طاق های بادکنک آرایی به این شکل است که بادکنک های مختلف را در سایزهای متنوع به صورت بزرگ و کوچک اما با یک نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار می دهند که بسیار چشم نواز خواهد بود و همین طور بسیاری اشکال خاص و زیبا که ایشان با استفاده از خلاقیت خود می توانند طاق بادکنک را به وجود آورده و به نوعی خلق نمایند.

لازم به ذکر است که ایشان با توجه به نوع طاق بادکنک آرایی که شما عزیزان مد نظرتان می باشد و هم چنین تعداد بادکنکی که قرار است در طاق مورد استفاده قرار گیرد و همچنین کیفیت جنس بادکنکی که مد نظر مشتری می باشد و میزان وقتی که ایشان صرف ساخت طاق بادکنک می نمایند و چندین عوامل دیگر می توانند به شما عزیزان قیمت پیشنهادی را اعلام نمایند.

از آنجا که ساخت طاق بادکنک یک کار هنری و خلاقانه و درعین حال خدماتی محسوب می شود و با توجه به حجم کار قیمت اعلام می گردد و یک قیمت ثابت و نرخ یکسان در این نوع کار وجود ندارد، شرکت چاپ بادکنک تبلیغاتی دیبا به شما عزیزان توصیه می کنید که در ابتدا چندین مدل از نمونه کارهای کارشناسان بادکنک آرایی را ملاحظه نموده و بعد از انتخاب مدل مورد علاقه خویش از چندین شرکت و مشاوران بادکنک آرایی استعلام قیمت نمائید تا بتوانید راحت تر فرد و یا شرکت مورد نظر خویش را انتخاب نمائید.

لازم به ذکر است که شرکت چاپ دیبا علاوه بر چاپ بادکنک تبلیغاتی، در سال های اخیر اقدام به جذب مشاوران و متخصصان امر بادکنک آرایی بصورت حرفه ای نموده است که شما می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار نموده و علاوه بر ملاحظه نمونه کارهای بسیار خاص و ویژه شرکت دیبا، قیمت های استثنایی و بسیار مناسب خدمات بادکنک آرایی را متناسب با سفارش خود از تیم بادکنک آرایی شرکت دیبا دریافت نمائید تا در صورت لزوم در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما عزیزان حاضر شوند و اقدام به کار نمایند.

همچنین بخوانید: تزیین بادکنک برای تولد بزرگسالان

قیمت طاق بادکنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *