مجوز بالن تبلیغاتی

مجوز بالن تبلیغاتی

سفارش ساخت بالن:

بالن تبلیغاتی از آن جمله از تبلیغات می باشد که بسیار خاص و جذاب به نظر خواهد آمد و جلوه شگفت انگیزی را برای مخاطب ایجاد می نماید. شما در نظر بگیرید که با توجه به حجم بزرگ و ارتفاعی که بالن از سطحی که قرار است در آنجا به اهتزاز در بیاید و یا اصطلاحا اوج بگیرد، عامه مردم از شعاع خیلی دور نیز می توانند بالن تبلیغاتی را مشاهده نموده و این تفاوت سفارش بالن تبلیغاتی با سایر انواع تبلیغات می باشد.

این نکته بسیار حائز اهمیت است که بسیاری از برندهای معتبر در کنار انواع تبلیغات با هزینه های گزاف مانند تیزر تبلیغاتی که در تلوزیون پخش می گردد، اقدام به سفارش ساخت بالن نیز می نمایند. لذا ایشان به این نکته اشراف دارند که تبلیغات محیطی نیز تاثیرات بسیار زیادی بر روی مخاطب خواهد گذاشت و از سوی دیگر با هزینه خیلی مناسبی می توانند یکی از بهترین و شگفت انگیز ترین انواع تبلیغات را نیز برای برند خویش انجام دهند.

همچنین بخوانید: نصب بالن تبلیغاتی

مجوز بالن تبلیغاتی

نکات کلیدی سفارش بالن تبلیغاتی

از این رو شما عزیزان می توانید برای سفارش ساخت بالن چند نکته کلیدی را نیز در نظر داشته باشید:

1-تفاوت در ظاهر بالن تبلیغاتی

اول اینکه می توانید بجز استفاده از فرم ظاهری همیشگی بالن تبلیغاتی که به شکل گرد و یا کروی است، خارج شده و یک فرم و شکلی جدید مانند مکعبی، بیضی و یا سایر اشکال متنوع را برای ساخت بالن سفارش دهید که این امر باعث می شود مخاطب بتواند تفاوت شما را با سایر برندهای مختلف احساس نماید.

2- رنگ سازمانی بالن تبلیغاتی

دومین نکته این است که می توانید رنگ بالن تبلیغاتی را مطابق با رنگ سازمانی خود انتخاب نموده و همچنین برای چاپ روی بالن نیز، رنگ نوشته ها را مطابق سلیقه خویش انتخاب نمائید.

3-لامپ LED داخل بالن تبلیغاتی

یکی از اقدامات جدیدی که شرکت دیبا در هنگام سفارش ساخت بالن به مشتریان پیشنهاد می دهد استفاده از لامپ های ال ای دی داخل بالن تبلیغاتی می باشد که جلوه ی بسیار زیبایی در هنگام شب به بالن تبلیغاتی می بخشد و باعث می شود که بالن در تاریکی هوا کاملا قابل مشاهده بوده و به نوعی بدرخشد.

همچنین بخوانید: سفارش ساخت بالن تبلیغاتی

مجوز بالن تبلیغاتی

شرایط اوج دهی بالن تبلیغاتی:

برای اوج دهی بالن تبلیغاتی باید یک سری اقدامات صورت گیرد تا بتوانیم یک بالن تبلیغاتی را برای مدت زمانی مناسب در ارتفاع و همچنین در آسمان در اختیار داشته باشیم.

1-شرایط آب و هوایی

یکی از نکاتی که برای اوج دهی بالن بسیار اهمیت دارد شرایط جوی و آب و هوایی می باشد.

باید توجه داشت که در روزهایی در طول سال که هوا نامساعد است و بارندگی برف و باران وجود دارد و یا وزش باد بصورت شدید می باشد و یا سرمای هوا زیاد است، به هیچ عنوان امکان نصب بالن تبلیغاتی وجود نخواهد داشت و در صورتی که فرآیند اوج دهی بالن صورت گیرد امکان سقوط بالن به دلایل فوق وجود دارد.

لذا تیم بالن تبلیغاتی شرکت دیبا همیشه و در همه حال به مشتریان گرامی این نکته را توضیح می دهند که برای نصب بالن تبلیغاتی می بایست شرایط جوی مناسب باشد تا هم بالن به درستی در ارتفاع قرار گیرد و هم این امر سبب می گردد بالن تبلیغاتی در مدت زمان بیشتر در آسمان و در اوج باقی بماند.

2-محل قرارگیری

یکی دیگر از شرایطی که باید قبل از نصب بالن و یا در هنگام اوج دهی بالن تبلیغاتی به آن توجه داشت این است که بالن نباید در کنار ساختمان های بلند قرار بگیرد، اول اینکه دید مناسب را نخواهد داشت و کسی نمی تواند آنرا در ارتفاع ببیند چون نقطه کور می باشد و قابلیت رویت ندارد.
دیگر اینکه ممکن است با توجه به معلق بودن بالن و در اثر وزش باد شدید، بالن با یک جسم تیز برخورد نموده و باعث آسیب دیدن بالن گردد.

همچنین بخوانید: بهترین تولید کننده بالن تبلیغاتی

مجوز بالن تبلیغاتی

آیا نصب بالن تبلیغاتی نیاز به مجوز دارد؟

باید اذعان نمائیم که بالن تبلیغاتی در ارتفاع حدود 30 الی 60 متر قابلیت نصب دارد که نصابان شرکت چاپ دیبا بر اساس تجربه و محاسباتی که انجام می دهند و هم با توجه به درخواست مشتریان گرامی میزان اوج گرفتن بالن را مشخص می نمایند تا بتوان مدت زمان بسیار مناسبی بالن را در ارتفاع نگاه داشت.

از سوی دیگر شما مشتریان گرامی در هنگام سفارش حتما می بایست به این نکته اشاره نمائید که محلی که قرار است بالن تبلیغاتی در آنجا نصب گردد نزدیک به پایگاه های نظامی، فرودگاه، مکان های خاص و… می باشد یا خیر.

زیرا در صورتی که محل نصب نزدیک این اماکن باشد یا امکان نصب بالن اصلا وجود نخواهد داشت یا اینکه باید از ارگان های مربوطه مانند اداره اماکن و نهادهای وابسته برای گرفتن مجوز نصب بالن اقدام نمائید.

شایان ذکر است در صورتی که محل استقرار بالن نزدیک به اماکن فوق نباشد به هیچ عنوان، هیچ گونه مجوزی نیاز نخواهد بود و شما عزیزان می توانید با خیالی راحت اقدام به سفارش بالن تبلیغاتی نموده و از این تبلیغات بسیار تاثیر گذار که قیمت بسیار مناسبی نیز دارد در محل کسب و کار و تجارت خویش بهره ببرید.

لذا شرکت دیبا با توجه به سابقه بسیار مناسب در امر چاپ بادکنک تبلیغاتی و همچنین تولید و نصب بالن تبلیغاتی و سازه های بادی بر این باور می باشد که بهترین و با کیفیت ترین محصول را به مشتریان گرامی ارائه نماید و با یک رزومه بسیار قوی اقدام به ارائه خدمات با کیفیت در حوزه های تخصصی خویش می نماید.

همچنین می توانید برای چاپ بادکنک، اجرای بادکنک آرایی و خرید انواع تم تولد و پمپ باد بادکنک نیز با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: قیمت بالن تبلیغاتی

مجوز بالن تبلیغاتی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.