💕 چاپ لوگو روی بادکنک

چاپ بادکنک ما دوتا

فهرست مطالب

اهمیت لوگوی تجاری به عنوان بهترین نوع تبلیغات برند سازی

از دیرباز تمامی صاحبان مشاغل و مدیران کسب و کارهای مختلف که می خواستند کالا یا خدمتی را در کشور خویش و یا در سرزمین ها و کشورهای دیگر عرضه کنند به این فکر افتادند که نام تجاری برای خود در نظر بگیرند تا مشتریان بتوانند محصول و یا کالایشان را با آن نام به خاطر بسپارد.

کم کم در کنار بوجود آمدن نام های تجاری، این فکر بوجود آمد که بنگاه های اقتصادی از آرم و لوگوی اختصاصی خود بر روی محصولات و کالاهای مختلف استفاده کنند.

باید در نظر داشت امروزه تمامی کالاها و خدماتی که روانه بازار می گردد، علاوه داشتن نام تجاری، یک لوگو اختصاصی نیز دارا می باشند. لذا با گذشت زمان تمامی برندها یگ لوگو طراحی و خلق نموند که عموم مردم فقط و فقط با دیدن لوگو و آرم کالا متوجه می شوند که این محصول توسط چه شرکتی به بازار عرضه شده است .

از این رو موثرترین روش در تمامی ادوار گذشته تا به حال، تبلیغات بوده است که سبب می گردد مخاطب همیشه نام و لوگوی اختصاصی برند شما را به یاد داشته باشد. لذا صاحبان مشاغل هیچگاه از تبلیغات متنوع برای شرکت خود غافل نشده اند و از ظرفیت شاخه های متنوع تبلیغات بهره می برند.

شایان ذکر است یکی از تاثیر گذار ترین شاخه های تبلیغات، چاپ لوگو روی بادکنک می باشد که علاوه بر صرف کمترین هزینه، بالاترین بازخورد را نسبت به سایر تبلیغات ایجاد خواهد نمود.
شما می توانید برای برگزاری نمایشگاه یا افتتاحیه و حتی تبلیغات به مشتریان، از چاپ بادکنک با برند شرکت خود استفاده کنید. در این صورت می توانید برای دریافت مشاوره چاپ بادکنک با کارشناسان ما در چاپ دیبا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: انتخاب رنگ بادکنک و چاپ بادکنک

چاپ لوگو روی بادکنک

فرآیند طراحی و چاپ لوگو روی بادکنک:

شرکت چاپ دیبا همواره این نکته را به مشتریان خود متذکر شده است که برای چاپ بادکنک از لوگو اختصاصی و نام تجاری خود استفاده نمایند تا بتوانند علاوه بر برندسازی کالا یا محصول خویش، تبلیغاتی موثر و چشم نواز را برای مخاطبان رقم بزنند.

در نظر بگیرید اگر خود شما در جایگاه مشتری قرار بگیرید و وقتی که یک بادکنک تبلیغاتی را بعنوان هدیه دریافت می نمایید و ببینید بر روی بادکنک تبلیغاتی، بسیاری کلمات و اعداد و اشکال متعدد چاپ شده است، آیا به آن تبلیغات چاپ شده روی بادکنک توجه خواهید کرد و نظر شما را جلب می کند؟

مطمئنا پاسخ منفی خواهد بود. از نظر روانشناسی، تبلیغاتی موثر خواهد بود که در کوتاهترین زمان، بتوان بهترین و کلیدی ترین مفاهیم را به مخاطب انتقال داد.

لذا به دلایل فوق، پرسنل طراحی شرکت دیبا در اولین قدم به مشتریان خود اذعان می نمایند که برای چاپ بادکنک، بهترین راه چاپ لوگو و نام و نشان تجاری می باشد.

کما اینکه بسیاری از برند های بزرگی و مطرحی که با شرکت دیبا فعالیت مستمر دارند از لوگوی اختصاصی خود برای چاپ بادکنک استفاده می نماید.

اما بعضاً مشتریانی هستند که برای ثبت سفارش نیاز به مشاوره برای طراحی لوگو دارند. به همین جهت در ابتدا از ایشان می‌خواهیم که اطلاعات و داده هایی از شغل، محصول و فعالیتی که انجام می دهند را در اختیار تیم طراحی شرکت دیبا قرار دهند تا طراحان خلاق ما بتوانند بهترین لوگو را متناسب با فعالیت مشتریان عزیز طراحی نموده و پس از تائید شما عزیزان، فرآیند ساخت شابلون و چاپ بادکنک را آغاز نمائیم.

چاپ لوگو روی بادکنک

رعایت نکات کلیدی برای چاپ روی بادکنک:

همان طور که در مقالات قبلی به آن اشاره کردیم، چاپ روی بادکنک برای تمامی مشاغل و مناسبت های مختلف و… استفاده می شود اما رعایت کردن برخی نکات کلیدی سبب می گردد که بتوانید از چاپ بادکنک تبلیغاتی، بازخورد چندین برابری بدست آورید.

-انتخاب رنگ سازمانی

بعد از خلق کردن لوگو و نشان تجاری، اولین نکته انتخاب یک رنگ سازمانی برای شغل و فعالیتتان می باشد که سبب می گردد مشتری همیشه شما را با آن رنگ به خاطر بسپارد و همچنین در چاپ بادکنک تبلیغاتی می توانید از بادکنک هایی که مشابه رنگ سازمانی شما هستند برای چاپ بهره ببرید که این امر کمک شایانی در اهداف تبلیغاتی شما عزیزان در دراز مدت خواهد گذاشت.

-چاپ دوطرفه روی بادکنک

دومین نکته این است که بادکنک این قابلیت را دارد که از دو طرف آن برای چاپ استفاده کرد. لذا شما می توانید از یک طرف بادکنک، برای تبلیغ برند خود استفاده کنید و از طرف دیگر برای شعار تبلیغاتی خود بهره ببرید و یا محصول جدید خود را معرفی کنید و خیلی دیگر از موضوعات و اهداف تبلیغاتی که می توانید در طرف دوم بادکنک چاپ کرده و از این ظرفیت بالقوه استفاده نمائید.

-کیفیت بادکنک و چاپ

در آخر بادکنک هایی را برای چاپ سفارش دهید و استفاده نمائید که دارای کیفیت مطلوبی باشند و سایز بادکنک ها حتما باید ۱۲ اینچ استاندارد باشد.

شایان ذکر است وقتی که جنس بادکنک با کیفیت باشد، هیچگونه بادکنک سوراخی در سفارش شما وجود نخواهد داشت و همچنین سبب می شود به راحتی و در مدت زمان کوتاهی بادکنک ها نترکد و جنبه تبلیغاتی بادکنک ها محفوظ بماند.

سایز استاندارد بادکنک نیز باعث میشود شابلون (کلیشه) به درستی و با بزرگترین اندازه روی بادکنک چاپ شود و جنبه تبلیغاتی لوگو روی بادکنک نیز حفظ گردد.

لازم به ذکر است شرکت چاپ دیبا از بهترین کیفیت جنس بادکنک های تایلندی و مالزی در سایز ۱۲ اینچ برای چاپ استفاده نموده و به شما سروران عرضه می نماید. برای دریافت مشاوره در خصوص چاپ بادکنک همراه با لوگو اختصاصی خود با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: قیمت بادکنک تبلیغاتی بزرگ

شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص انواع چاپ بادکنک تبلیغاتی یا بالن تبلیغاتی با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما، چت واتساپ و شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

شما می توانید تمامی نمونه کارهای چاپ بادکنک و نمونه کار بالن تبلیغاتی و پمپ باد بادکنک دیبا را از طریق شبکه های احتماعی زیر نظیر اینستاگرام مشاهده نمایید.همچنین می توانید در قسمت منوی سایت نمونه کارهای مرتبط با هر دسته بندی را به راحتی مشاهده کنید.

نماشا-دیباآپارات-دیباتماشا-دیبایوتیوب چاپ دیبااینستاگرام چاپ دیباچاپ لوگو روی بادکنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *