از بالن تبلیغاتی در چه مواردی میتوان استفاده کرد?

از بالن تبلیغاتی در چه مواردی میتوان استفاده کرد?

موارد مصرفی از بالن تبلیغاتی:

بالن تبلیغاتی از آن دسته از تبلیغات است که مشمول تمامی مشاغل و کسب و کارهای مختلف در هر رده صنفی که باشید، می شود و می‌توان از بالن تبلیغاتی برای یک تبلیغات زود بازده جهت معرفی تمامی برندهای بزرگ و کوچک استفاده نمود. لازم به توضیح است که شما مدیران مشاغل و صاحبان کسب و کارهای مختلف می توانید هر آنچه که در ذهن دارید به جهت تبلیغات و معرفی برند، کالا و محصول خود بر روی بالن تبلیغاتی چاپ نموده و در ارتفاع بسیار مناسبی از سطح زمین به صورتی که از فواصل دور و نزدیک قابل رویت و خوانا باشد نصب نموده و از ظرفیت بسیار بالا و مطلوب بالن تبلیغاتی به جهت رسیدن به اهداف تجاری خود استفاده و بهره برداری نمایید.

زمینه های استفاه از بالن تبلیغایتی:

حال این نکته حائز اهمیت است که از بالن تبلیغاتی می‌توان برای بسیاری از موارد و یا به نوعی در تمامی موارد تبلیغاتی استفاده نمود که در این مقاله قصد داریم به چند نمونه از موارد کلی استفاده از بالن تبلیغاتی اشاره نماییم. یکی از مهمترین مواردی که می توان بالن تبلیغاتی را مورد استفاده قرار داد، به جهت تبلیغات در نمایشگاه های تخصصی که در سراسر کشور در ادوار مختلف برگزار می‌شود می باشد.

همچنین بخوانید: قیمت اجاره بالن تبلیغاتی

از بالن تبلیغاتی در چه مواردی میتوان استفاده کرد?

تاثیر بالن تبلیغاتی در بازه زمانی مختلف:

لازم به ذکر است با توجه به اینکه بالن تبلیغاتی یک تبلیغات زودبازده و پرمخاطب میباشد و همچنین با توجه به اینکه نمایشگاه ها در بازه های زمانی 3 الی 5 روزه برگزار می گردند میتوانند تاثیر بسزایی را به جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی شما مدیران و سروران عملیاتی نموده و تاثیر چشم گیری را بر روی کسب و کارتان خواهد گذاشت. از موارد دیگر استفاده از بالن تبلیغاتی می‌توان برای فروش های ویژه برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ که در طی سال برگزار می‌شود استفاده نمود که مخاطب بسیار فراوانی را برای فروش های فوق العاده شما سروران به همراه خواهد داشت. حال یکی از بهترین مواردی که می‌توان از بالن تبلیغاتی در طی سال استفاده شود نصب بالن تبلیغاتی در محل واحد صنفی یا تولیدی و یا در کل محل کسب و کار شما سروران در هر شغلی که فعالیت دارید میباشد. این امر سبب می شود که مخاطب هدف شما نام و نشان تجاری شما را در ذهن خویش حک نموده و به نوعی به مشتری و مخاطب شما، خرید در طی سال را یادآوری مینماید.

تولید بالن با توجه به مدل مد نظر مشتریان:

شرکت چاپ دیبا که در امر چاپ بادکنک تبلیغاتی و همچنین تولید، چاپ و نصب بالن تبلیغاتی فعالیت مستمر دارد و به لطف خدا با بسیاری از برندهای معتبر داخلی و خارجی در سطح کشور افتخار همکاری داشته است. حال با توجه به اینکه شرکت دیبا به جهت تولید بالن یک کادر مجرب و حرفه ای در اختیار دارد که دارای تجارب بسیار زیادی نیز میباشند این نوید را به شما سروران و صاحبان مشاغل و مدیران کسب و کار میدهد که با توجه به نوع کار و شغلی که دارید و همچنین با توجه به شکل ظاهری و فرم بالن تبلیغاتی که در ذهن خویش می پرورانید، تیم طراحی و تولید بالن تبلیغاتی شرکت دیبا بر اساس نیاز و اقتضای شغلی شما سروران فرآیند تولید بالن را باهر شکل و مدلی که در نظر دارید انجام داده و تولید نموده و سپس مراحل چاپ لگو نیز صورت گرفته و در سریعترین زمان ممکن در محل شما سروران در هر نقطه از کشور که حضور داشته باشید نصب نموده و به مرحله اجرا خواهد رسید.

همچنین بخوانید: از بالن تبلیغاتی در چه مواردی میتوان استفاده کرد

از بالن تبلیغاتی در چه مواردی میتوان استفاده کرد?

اشکال مختلف  بالن های تبلیغاتی:

حال با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره نمودیم به چند نمونه از اشکال مختلف که برای تولید بالن تبلیغاتی سفارش داده شده است و به مرحله اجرا نیز رسیده است اشاره می نماییم. بالن های تبلیغاتی در اشکالی مانند گرد یا کروی، مدل قارچ، مکعب مربع، مدل هواپیما و یا بیضی برای کارهای پژوهشگاهی، سازه های بادی و بسیاری مدل متنوع دیگر توسط تیم بالن تبلیغاتی شرکت دیبا تولید و عرضه می گردد که شما سروران با توجه به اقتضای کسب و کار خویش و همچنین سلیقه ای که مد نظرتان می باشد می‌توانید سفارش بالن خود را در شرکت دیبا ثبت نمایید.

بهترین مدل و سایز سفارش بالن تبلیغاتی:

حال لازم به توضیح است با توجه به مدل ها و سایزهای مختلفی که بالن های تبلیغاتی دارند و در شرکت دیبا تولید و عرضه می گردد، برخی از مدل ها بسیار مخاطب پسند تر بوده و صرفه اقتصادی مطلوبی نیز برای شما صاحبان مشاغل در بر دارد.شایان ذکر است بالن های تبلیغاتی از سایز قطر ۳ تا قطر ۵ و نیم متر تولید و عرضه می‌شود. حال یکی از مدل های بسیار پر سفارش شرکت دیبا، بالن تبلیغاتی با مدل گرد یا همان کروی با سایز و اندازه قطر ۳ متر می باشد. در نظر داشته باشید که بالن تبلیغاتی مدل گرد و یا کروی حالت آیرودینامیک داشته و در اثر وزش باد و شرایط نامساعد جوی تا حدود زیادی مقاوم می باشد و باد را از خود به بهترین شکل ممکن عبور میدهد. از طرف دیگر ابعاد قطر ۳ متر، اندازه ایده‌آلی بوده و به درستی و در سایز مناسب چاپ لوگو روی آن صورت گرفته و در ارتفاع حدود ۵۰ متر نیز به خوبی و به بهترین شکل ممکن قابل رویت می باشد و همچنین تبلیغات شما سروران را به زیبایی نمایش میدهد

همچنین بخوانید: قیمت بالن تبلیغاتی بر چه اساسی محاسبه می شود

قطربالن تبلیغاتی:

نکته حائز اهمیت در بالن تبلیغاتی با قطر ۳ متر این است که از نظر قیمت نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد و با یک مثال ساده می توانیم این مورد را خدمت شما سروران توضیح دهیم، مثلاً در نظر بگیرید که بالن تبلیغاتی قطر ۳ متر دو عدد سیلندر گاز برای اوج دهی و نصب آن استفاده می شود در صورتی که بالن تبلیغاتی با قطر ۵ و نیم متر حدود ۷ سیلندر گاز جهت اوج دهی آن باید مورد استفاده قرار بگیرد که این امر نیز موجب افزایش قیمت تقریباً سه برابری بالن تبلیغاتی با قطر پنج و نیم متر خواهد بود. در صورتی که شما عزیزان می توانید به جای یک بالن با قطر ۵ و نیم متر از سه عدد بالن با قطر ۳ متر استفاده نمایید با یک هزینه یکسان و علاوه بر جذابیت بیشتر برای مخاطب در جاهای مختلف و در مکان ها و محل های متنوع بالن های قطر ۳ متر را نصب نموده و بهره‌برداری بیشتری نیز از آن می توانید انجام دهید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش انواع بالن تبلیغاتی، تم تولد ،بادکنک تبلیغاتی یا همچنین پمپ باد برقی بادکنک با کارشناسان دیبا از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید تا مناسب ترین مشاوره را در خصوص اجرای بالن های تبلیغاتی خود دریافت نمایید.

از بالن تبلیغاتی در چه مواردی میتوان استفاده کرد?

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.