بالن هلیومی

بالن هلیومی

بالن هلیومی و خصوصیات آن:

بالن تبلیغاتی از آن دسته از تبلیغات محسوب می شود که بسیار کاربرد خواهد داشت و چون یک تبلیغات نو و جذاب محسوب می‌شود می‌تواند در یک بازه زمانی بسیار کوتاه تاثیر فراوانی  را روی کسب و کارهای مختلف ایجاد نماید. شایان ذکر است بالن های تبلیغاتی در انواع و مدلهای مختلف تولید و عرضه می شوند که یکی از پرفروش ترین مدل های بالن، بالن هلیومی می باشد. برای تولید بالن از پارچه برنی که مانند سفره میباشد و همه ما در منازل خود آنرا موجود داریم ، میبایست استفاده نمود.

خصوصیات پارچه برنی

خصوصیت پارچه برنی این است که پارچه ایی سبک و مقاوم بوده و در رنگ بندی های متنوع و مختلف در بازار موجود می باشد و از آنجا که متریال اولیه آن به گونه ای است که می توان گاز هلیوم را به راحتی داخل آن تزریق نمود و با توجه به کیفیت مطلوب مواد اولیه پارچه برنی تا بازه زمانی بسیار ایده آلی گاز را در خود نگهداری می نماید. لازم به توضیح است از آنجا که برای بالن تبلیغاتی می‌بایست فرایند چاپ صورت گیرد تا جلوه خود را به خوبی و به درستی نشان داده و تبلیغات شما سروران و مدیران کسب و کارها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد، از این رو پارچه برنی این قابلیت را دارد که چندین مرتبه چاپ روی آن را تغییر دهیم و برای تبلیغات مختلف در بازه زمانی های متنوع از آن بهره ببریم و این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که عمر مفید بالن تبلیغاتی در حدود یکسال می باشد و به دفعات میتوانیم گاز هلیوم را داخل بالن تبلیغاتی شارژ و تزریق نماییم.

هزینه استفاده از گاز هلیومی

لازم به توضیح است از آنجا که گاز هلیوم گاز سبکتر نسبت به هوا می باشد این قابلیت وجود دارد که بالن را در ارتفاع بالا از سطح زمین قرار دهیم و آن را مهار نموده تا فرایند تبلیغات روی آن به درستی انجام شود و عموم مردم بتوانند در آسمان تبلیغات شما عزیزان و صاحبان کسب و کارها را ملاحظه و مشاهده نمایند. بالن های هلیوم در مدل های متنوعی نیز تولید می شوند و بسیار کاربرد داشته و برای مصارف مختلف مانند تبلیغات و کارهای پژوهشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. علت این که برای بالنهای های تبلیغاتی از گاز هلیوم به منظور اوج دهی و در ارتفاع قرار دادن بالن ها استفاده می شود این است که گاز هلیوم نسبت به گاز هلیوم صرفه ی اقتصادی بیشتری دارد و شما عزیزان می توانید با هزینه به مراتب پایین تری همان کاری را که گاز هلیوم انجام میدهد را توسط گاز هلیوم انجام دهید و بهره برداری نمایید.
در صورتی که اگر در یک بالن با قطر و سایز ۳ متری را بخواهیم به جای گاز هلیوم از گاز هلیوم استفاده نماییم فقط میزان گاز هلیومی که برای بالن تبلیغاتی باید استفاده شود در حدود ۲۰ میلیون تومان هزینه، به جز هزینه ی تولید و ساخت بالن تبلیغاتی برای ما در بر خواهد داشت که به هیچ عنوان صرفه اقتصادی ندارد. اما شما سروران میتوانید با استفاده از گاز هلیوم، هزینه بسیار پایین تری را صرف نمایید و همان کارایی را که گاز هلیوم در بالن تبلیغاتی خواهد داشت به کمک گاز هلیوم بدون ذره ای تفاوت به دست آوردید.

همچنین بخوانید: نحوه بادکردن بادکنک فویلی

بالن هیدروژنی

مدل های مختلف بالن تبلیغاتی

از آنجایی که بالن های تبلیغاتی رامی توان به چند مدل مختلف تقسیم بندی نمود، ما در این مقاله قصد داریم انواع مختلف و مدل های متفاوت بالن تبلیغاتی را به شما سروران تا حد امکان توضیح داده تا شما عزیزان بتوانید با یک چشم باز به جهت سفارش بالن تبلیغاتی در شرکت دیبا اقدام نمایید. بالن های تبلیغاتی به دو مدل بالن هلیومی و یا بالن ثابت تقسیم بندی می شوند که بالن هلیومی که در ابتدای مقاله با آن پرداختیم و تا حد کافی در مورد آن توضیح دادیم این قابلیت را دارد که در ارتفاع قرار بگیرد و به صورت معلق در آسمان نصب می گردد و با یک طناب قطور بر روی سطح زمین مهار می‌شود. و مدلهای دیگر به صورت ثابت میباشد که در دو مدل بدون چرخش و ثابت و یک مدل دیگر مدل گردان میباشد.
بالن ثابت و بدون چرخش به این صورت می باشد که بر روی پشت بام بر روی سطح زمین نصب می‌شود و یک دستگاه دمنده زیر آن قرار می گیرد که وظیفه پرتاب باد داخل بالن را دارد و فقط داخل بالن را با هوا پر می کنیم و این قابلیت وجود دارد که در دراز مدت از آن استفاده شود اما به صورتی که فقط بر روی یک سطح صاف در محل مورد نظر شما نصب شده و تبلیغات برند و شغل شما سروران را انجام می‌دهد. در صورتی که بالن گردان که بر روی یک میله فلزی، مانند داربست نصب میشود در ارتفاع تقریبا ۵ متری از سطح زمین نصب شده و این قابلیت وجود دارد که بالن به صورت چرخشی بوده و از طریق میله فلزی که زیر آن نصب شده پرتاب باد داخل بالن صورت می‌گیرد.

استفاده از لامپ درون بالن ها

لازم به توضیح است که در دو مدل بالن ثابت که در بالا به آن اشاره نمودیم این است که میتوانیم داخل آن از لامپ و روشنایی استفاده نمود تا به راحتی بالن در شب  نیز دارای دید مناسبی باشد. در صورتی که داخل بالن های هلیومی قابلیت این وجود ندارد که داخل آن را لامپ قرار دهیم. چون این امر موجب می شود که گاز هلیوم داخل بالن از بین برود و قابلیت خود را از دست نیز بدهد.
لازم به توضیح است بالن های تبلیغاتی در مدل های گرد یا کروی، مدل بیضی، مکعب مستطیل و مکعب مربع، به حالت هواپیما، سازه های بادی و بسیاری مدل متنوع دیگر در شرکت دیبا تولید و عرضه می‌شود.  اما از آنجا که بالن مدل گرد یا کروی حالت آیرودینامیک داشته و به راحتی می‌تواند باد را از خود عبور دهد یکی از مدل های پر فروش در شرکت دیبا میباشد که شما عزیزان در هر نقطه و هر مکانی که بخواهید استفاده نمایید به راحتی قابلیت نصب و راه اندازی داشته و در مدت زمان طولانی برای شما سروران تبلیغات برندتان را انجام خواهد داد.

همچنین بخوانید: پارچه ضد آب در ساخت بالن

بالن هیدروژنی

تاثیر بالن تبلیعاتی بر مشاغل مختلف

امروزه مدل های بسیار متنوعی از تبلیغات در کشور وجود دارد که می‌توان از انواع مختلف تبلیغات به طور نسبی بهره برداری نمود. اما اینکه شما صاحبان و مدیران مشاغل بتوانید با میزان هزینه‌ای که صرف می نمایید یک تبلیغات بسیار کارآمد را در اختیار داشته باشید تا بتواند تبلیغات برند شما را به درستی در معرض دید قرار دهد و همینطور نگاه مخاطب را به خود معطوف نماید و ذهن ایشان را به سمت و سویی ببرد که بتوانند نام و نشان تجاری شمارا در ذهن مشتریان و عموم مردم حک نموده و به نوعی ملکه ذهنشان نمایید، کاری بسیار تخصصی و حائز اهمیت می باشد.
از این رو باید به این نکته نیز اشاره نماییم که با توجه به اینکه بسیاری از مدل‌های مختلف تبلیغاتی تا حدود زیادی قابلیت و تاثیر خود را بر روی مخاطب از دست داده است و از آنجا که چون خیلی تکرار شده و تمامی افراد و عموم مردم در جاهای متنوع و مختلف با این دست از تبلیغات بسیار مواجه شده اند و دیگر تأثیر و کارآیی نخواهد داشت.
از این رو امروزه تبلیغاتی بسیار کاربرد دارد که به نوعی جدید و نو باشد و عموم مردم در جاهای مختلف با آن زیاد مواجه نشده باشند تا جذابیت خارق العاده برای ایشان فراهم نموده و ایشان را ترغیب نماید تا به این دست از تبلیغات توجه نمایند.

بازخورد بالن تبلیغاتی برای کسب و کار

لذا باید به این نکته اشاره نماییم که چاپ بادکنک تبلیغاتی و همینطور بالن تبلیغاتی از آن دسته از تبلیغات محسوب می‌شود که بسیار مورد توجه قرار گرفته و به نوعی چاپ بادکنک تبلیغاتی یک حس نوستالژی برای بزرگسالان و یک ابزار بسیار کارآمد برای کودکان و خردسالان به جهت بازی کردن محسوب می شود که در این بین تبلیغات شما سروران را به درستی و به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد و همین طور سفارش بالن تبلیغاتی چون یک تبلیغات بسیار کارآمد محسوب می شود و در جاهای مختلف زیاد با آن مواجه نمی شویم می‌تواند از حسی که تمام انسان ها به پرواز کردن دارند، و همینطور نسبت به هر جسمی که در آسمان وجود دارد توجه می نمایند، می توانیم استفاده نمود و تبلیغات خود را بر روی بالن تبلیغاتی چاپ کرده و مورد استفاده قرار دهید و تمام عموم مردم که از فواصل دور و نزدیک از محل کسب و کار شما عزیزان عبور می‌کنند و یا محلی که بالن تبلیغاتی در آن قرار دارد گذر می نمایند به راحتی بالن تبلیغاتی را مشاهده نموده و برای تبلیغات شما سروران بازخورد مثبت بوجود مینماید.
لذا به طور کلی باید به این نکته اشاره نماییم که بهترین نوع تبلیغات در حال حاضر چاپ بادکنک تبلیغاتی و بالن تبلیغاتی است که با هزینه بسیار مطلوب تاثیرات بسیار شگفت انگیزی را برای کسب و کارها و مشاغل مختلف در سراسر کشور به همراه داشته باشد.

همچنین بخوانید: به پرواز در آوردن بادکنک بدون گاز هلیوم

بالن هیدروژنی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.