بالن گازی تبلیغاتی

بالن گازی تبلیغاتی

در سال های اخیر بسیاری از برندهای کوچک و بزرگ برای تبلیغات برند خود از بالن تبلیغاتی و چاپ بادکنک تبلبغاتی بهره برده اند. لازم به توضیح است در عصر حاضر که بسیاری از انواع و اقسام تبلیغات در دسترس می باشد و شما سروران و صاحبان مشاغل میتوانید از مدل های متنوع تبلیغاتی برای پیشبرد اهداف تبلیغاتی خویش و همچنین کسب درآمد استفاده نمایید و بهره ببرید، این که بتوانید بهترین گزینه تبلیغاتی را برای شغل خود انتخاب کنید یک امر بسیار مهم می باشد که می تواند شما سروران را هرچه بیشتر و بهتر برای رسیدن به اهداف تجاری تان سوق دهد. از آنجا که تمامی افراد در هر گروه سنی که باشند و به هر شی و جسمی در آسمان توجه ویژه و نگاه خاصی داشته، به همین منظور شما عزیزان می توانید از این ظرفیت بالقوه تمامی افراد و شوق دیدن بالن که بر فراز آسمان می باشد استفاده نموده و سفارش بالن تبلیغاتی با چاپ اختصاصی برند و نشان تجاری خود را به شرکت چاپ دیبا محول نموده تا بر اساس هر آنچه که در ذهن شما سروران نقش بسته است، بتوانیم بالن تبلیغاتی شما را طراحی، تولید و چاپ نموده و در محل مورد نظر شما عزیزان در هر جای ایران که باشید نصب نمائیم.

بالن تبلیغاتی گازی

لازم به توضیح است یکی از انواع بسیار جالب و هیجان انگیزه بالن که در شرکت چاپ دیبا تولید می گردد بالن گازی تبلیغاتی می باشد. لذا شایان ذکر است است این بالن ها در هر فرم و شکلی که شما سروران مدنظرتان می باشد توسط تیم مجرب و بسیار حرفه ای بالن تبلیغاتی شرکت دیبا تولید شده و به وسیله گاز هیدروژن که یک گاز بسیار سبک تر نسبت به هوا می باشد در محل شما سروران نصب می گردد. باید اذعان نماییم گاز هیدروژن موجب می گردد که بالن گازی تبلیغاتی در ارتفاع قرار بگیرد، از این رو تیم نصب بالن شرکت دیبا، بالن های گازی را در ارتفاع پنجاه متر از سطح زمین نصب نموده و تحویل شما سروران می دهد.

تفاوت بالن گازی با سایر بالن ها

از این رو وجه تمایز بالن گازی تبلیغاتی با سایر بالن ها که تولید و عرضه می شود این است که این بالن ها در ارتفاع مناسبی قرار گرفته و موجب می گردد که عامه مردم و هر کسی و هر شخصی که از فواصل دور و نزدیک از محل کسب و کار و همچنین فضایی که بالن در آنجا نصب شده است عبور و مرور داشته باشد به راحتی متوجه تبلیغات شما در آسمان شده و به نوعی متن و نوشته روی بالن تبلیغاتی ملکه ذهن ایشان می گردد و یک بازخورد بسیار مطلوب در آینده نزدیک برای شما به همراه خواهد داشت و بازخورد بسیار ایده آلی را برای شما میسر می نماید.
نکته قابل تامل این است است که شرکت چاپ دیبا بالن های تبلیغاتی گازی را از قطر ۳ متر تا قطر ۵/۵ متر تولید و عرضه می نماید.

همچنین بخوانید:جایگزین گاز هلیوم برای بادکنک

بالن گازی تبلیغاتی

انواع بالن های بادی تبلیغاتی

علاوه بر بالن های گازی که بالن های بسیار پر فروش در شرکت چاپ دیبا میباشند نوع دیگر بالن های تبلیغاتی، بالن های بادی می باشند که برخلاف بالن های گازی که در آن از گاز هیدروژن برای اوج دهی و در ارتفاع قرار گرفتن بالن استفاده می گردد، بالن های بادی به صورت ثابت بر روی یک سطح و یا یک محل قرار می‌گیرد و فرایند تبلیغات شما سروران را به خوبی انجام خواهد داد.
لازم به توضیح است که بالن های بادی تبلیغاتی در انواع و مدل های متنوع موجود می باشند که در زیر به دو مدل پرفروش آن در شرکت دیبا اشاره خواهیم نمود. مدل اول بالن های بادی ثابت می‌باشند که ماهیت اصلی آنها به صورت کلی مانند بالن های گازی می باشد اما با این تفاوت که بر روی یک سطح ثابت قرار گرفته و همان طور که از نامش پیدا می باشد با باد پر می شود به این صورت که یک دستگاه دمنده زیر بالن تبلیغاتی قرار گرفته و به صورت مداوم پرتاب باد را داخل بالن تبلیغاتی انجام خواهد نمود. لازم به توضیح است که بالن های بادی تبلیغاتی در دو نوع ثابت و یا گردان در شرکت دیبا تولید و عرضه می‌شود که شما سروران به اقتضا سلیقه و هر آنچه که مد نظرتان می باشد میتوانید از این دو مدل بالن تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن استفاده نموده و بهره کافی را در بازه زمانی کوتاه مدت و بلند مدت از آن ببرید.

استفاده از بالن های تبلیغاتی در فروشگاه ها

لذا مدل دوم به این صورت که می‌توانید از سازهای بادی تبلیغاتی استفاده نموده در محل فروشگاه های خود و یا در افتتاحیه ها و همینطور در نمایشگاه های تبلیغاتی می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. لذا شایان ذکر است که این سازه های بادی را می‌توان به شکل یک کانتر و به هر شکلی که شما سروران مدنظرتون می باشد تولید نموده و تبلیغات برند و نشان تجاری شما عزیزان را در جاهای مختلف به کمک سازه های بادی اجرا نموده تا به درستی در معرض دید مخاطبین و مراجعین شما عزیزان قرار بگیرد. لذا همانطور که از نامش مشخص است شما می توانید داخل سازه های بادی تبلیغاتی را با هوا پر نموده و بعد از استفاده نمودن در مدت زمان مشخصی که مد نظرتان می باشد مجدد باد آن را خالی نموده و برای دفعات بعد مورد استفاده قرار دهید و همینطور این امکان وجود دارد که چاپ آن را به دفعات تغییر داده و مجدد مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین بخوانید: انواع چاپ روی بالن تبلیغاتی

بالن گازی تبلیغاتی

نحوه ثبت سفارش بالن تبلیغاتی

برای ثبت سفارش بالن تبلیغاتی شما سروران و صاحبان مشاغل ابتدا می بایست این نکته را در نظر داشته باشید که آیا قصد این را دارید که بالن ثابت و بادی تهیه نمایید یا بالا گازی که در ارتفاع بالا قرار می‌گیرند و این امر فقط با توجه به اهدافی که شما عزیزان در سر می‌پرورانید و همچنین با توجه به موقعیت مکانی که شما عزیزان بیشتر از هرکسی به آن اشراف دارید میسر خواهد بود که کدام یک از بالن های تبلیغاتی توسط شرکت دیبا تولید می گردد برای شما بازدهی مطلوب تر و بهتری به همراه خواهد داشت.
از این رو بعد از انتخاب مدل بالن تبلیغاتی خود می بایست  از صفحه تماس باما تیم طراحی شرکت دیبا ارتباط برقرار نموده و حتی می توانید در انتخاب نوع بالن خود نیز با متخصصین ما در شرکت دیبا مشورت نموده تا به یک جمع بندی بهتر و کاملتری دست پیدا نمایید و سپس بر اساس نوع انتخاب خویش باید قطر بالن که از ۳ متر تا پنج و نیم متر در شرکت دیبا تولید می گردد یکی از ابعاد را انتخاب نموده و بعد از آن می بایست رنگ بالن تبلیغاتی خود را مشخص نمایید. لذا ما در شرکت دیبا همیشه و در همه حال به مشتریان خود این پیشنهاد را می‌دهیم که از سه رنگ سفید، زرد و یا قرمز می توانند برای رنگ پارچه بالن استفاده نمایند. چون هم کیفیت رنگهای فوق بسیار مطلوب بوده و همینطور تا حدود بسیار زیادی نور خورشید را به خود جذب نمی نماید و عمر طولانی تری خواهد داشت.

مشخص کردن رنگ متن

لذا بعد از مشخص شدن رنگ بالن می بایست متنی که روی بالن باید چاپ شود را مشخص نموده و به تیم طراحی شرکت دیبا به همراه رنگ چاپ اعلام نمایید که توسط شما سروران نیز انتخاب می گردد. در انتها بعد از ثبت سفارش و واریز مبلغ ۵۰ درصد کل سفارش، استارت تولید و طراحی بالن تبلیغاتی و همینطور لوگو برای چاپ روی بالن خورده میشود و طبق زمانبندی که در ابتدای سفارش به شما سروران اعلام نموده ایم مطابق با همان تاریخ در محل شما عزیزان در هر نقطه از ایران عزیز که باشید، تیم نصب بالن تبلیغاتی شرکت دیبا حاضر شده و فراینده نصب بالن تبلیغاتی را به همراه آموزش لازم به شما عزیزان انجام خواهد داد.

شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص انواع چاپ بادکنک تبلیغاتی یا بالن تبلیغاتی با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما، چت واتساپ و شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

شما می توانید تمامی نمونه کارهای چاپ بادکنک و نمونه کار بالن تبلیغاتی و پمپ باد بادکنک دیبا را از طریق شبکه های احتماعی زیر نظیر اینستاگرام مشاهده نمایید.همچنین می توانید در قسمت منوی سایت نمونه کارهای مرتبط با هر دسته بندی را به راحتی مشاهده کنید.

نماشا-دیباآپارات-دیباتماشا-دیبااینستاگرام چاپ دیبا

بالن گازی تبلیغاتی

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.