💕 شابلون بادکنک چیست؟

شابلون بادکنک چیست؟

فهرست مطالب

برای چاپ روی بادکنک تبلیغاتی یکی از مهمترین ملزوماتی که می بایست وجود داشته باشد تا بتوان لوگوی اختصاصی شما عزیزان را روی بادکنک تبلیغاتی چاپ نمود، شابلون بادکنک یا همان کلیشه بادکنک می باشد.
از آنجا که چاپ روی بادکنک به صورت منحصر به فرد برای تک تک مشتریان عزیز انجام می شود پس می بایست برای هر یک از سفارشات از یک شابلون جداگانه استفاده نمود تا تمام اطلاعات و داده هایی که مدنظر مشتریان گرامی می باشد بر روی بادکنک تبلیغاتی چاپ گردد.

روند طراحی لوگو و استفاده از شابلون

شایان ذکر است که بعد از اینکه تیم طراحی شرکت دیبا فرآیند طراحی لوگو را با توجه به اطلاعات و داده های که شما عزیزان در اختیار ما قرار می دهید، انجام داده و پس از اعمال تمام نقطه نظرات شما عزیزان به یک جمع‌بندی نهایی برای طراحی رسیدید و کار طراحی لوگو به پایان رسید، بعد از تاییدیه نهایی شما صاحبان و مدیران کسب و کارهای مختلف، مرحله ساخت شابلون آغاز می گردد.
بدین صورت که لوگو طراحی شده بر روی کاغذهای مخصوص چاپ گردیده و سپس در اتاق نور بر روی شابلون، لوگو ظاهر و یا آماده می‌شود.

تهیه و تولید شابلون بادکنک:

تهیه و تولید شابلون و کلیشه بدین صورت می باشد که از یک توری با منافذ بسیار ریز استفاده شده و یک چهارچوب چوبی را جوری که توری بر روی آن کاملاً به صورت صاف و منظم کشیده می شود استفاده می نماییم.
بعد با استفاده از لاک حساس و مواد دیگر، تمام سطح روی توری را آغشته به لاک حساس نموده و سپس دور تا دور داخل شابلون از یک کاغذ چسبی استفاده میکنیم تا درزها و منافذ گرفته شود.

بعد از آن در اتاق نور، طراحی صورت گرفته طبق یک فرایند بر روی شابلون ظاهر شده و آماده بهره برداری به جهت چاپ می باشد.
بعد از این مرحله شابلون و یا همان کلیشه را به جهت چاپ روی تعداد مشخص شده بادکنک که توسط مشتریان عزیز مشخص گردیده استفاده و بهره برداری نمائیم.

لازم به توضیح است که به این نکته باید اشاره نمایم که شابلون های اختصاصی شما سروران بدون هیچ هزینه ای پرداختی از طرف شما در شرکت دیبا تولید می‌شود و در آرشیو شرکت چاپ دیبا به مدت ۶ ماه باقی می‌ماند تا اگر در صورت لزوم خواستید در هر نوبت دیگر سفارش خود را تمدید نمایید در کمترین زمان ممکن فرایند چاپ روی بادکنک تبلیغاتی صورت گرفته و سفارشات شما عزیزان پس از آماده شدن و در هر نقطه کشور که باشید ارسال خواهد شد.

همچنین بخوانید: بادکنک تبلیغاتی با کیفیت

شابلون بادکنک چیست؟

فرآیند چاپ روی بادکنک به چه صورت است؟

همانطور که در پاراگراف بالا به آن اشاره نمودیم کار چاپ بادکنک به صورت دستگاهی انجام می شود و خود دستگاه فقط نیاز به این دارد که بادکنک های مورد نیاز به آن تزریق شود و خود دستگاه تمام بادکنک ها را با توجه به نازل ها و سوپاپ هایی که دارد باد نموده.

سپس به مرحله‌ای که شابلون روی بادکنک قرار می گیرد رسانده و شابلون روی بادکنک باد شده فشار آورده و به کمک اسکوئیچی که همان یک قلم برای پخش کردن رنگ می باشد در درون فضای داخلی و شابلون حرکت کرده و فرآیند چاپ بر روی بادکنک های تبلیغاتی انجام می پذیرد.

پس از این مرحله شابلون و اسکوئیچی بادکنک را رها نموده و سپس به وسیله دستگاهی که پرتاب باد و وزش باد را انجام می‌دهد، چاپ روی بادکنک خشک شده و پس از آن دستگاه به صورت اتوماتیک بادکنک ها را در بسته های ۱۰۰ تایی یا ۲۰۰ عددی بسته بندی نموده و آماده ارسال برای مشتریان گرامی می شود.

ارسال گیره و نی همراه با سفارش چاپ بادکنک

پس از این مرحله هر یک از سفارشات به میزانی که هستند با توجه به خواست و نظر مشتری گیره و نی بادکنک که وظیفه آن را دارد که بادکنک بعد از باد شدن روی آن قرار گیرد تا بتوان به آسانی بادکنک های تبلیغاتی را به عموم مردم و مخاطبین تحویل داد، که به خواست مشتریان روی سفارشات گذاشته می شود.

سپس به مقصدی که مشتریان عزیز اعلام نموده اند به نقاط مختلف تهران از طریق پیک ارسال شده و یا اگر شما عزیزان در نقاط مختلف کشور می باشید از طریق راه های ارتباطی مانند باربری، اتوبوسرانی و شرکت های هوایی به محل مورد نظر شما عزیزان ارسال می گردد.

این نکته حائز اهمیت است که شرکت دیبا فقط و فقط از بادکنک مدل گرد و یا گلابی برای چاپ استفاده می نماید که این امر موجب می‌شود که یک فضای چاپ بسیار ایده آل برای لوگوی شما عزیزان در اختیار داشته باشیم.

همینطور با توجه به فرم ظاهری که بادکنک گرد دارد سبب می گردد که به هیچ عنوان پرتی و یا پارگی در بادکنک ها وجود نداشته باشد و شما بابت هزینه ای که برای حداقل ۱۰۰۰ عدد بادکنک می نمایید به همان تعداد نیز بادکنک تبلیغاتی در اختیار دارید تا به مشتریان خود ارائه نمایید.

همچنین بخوانید: روش چاپ بادکنک به چه صورت انجام می شود؟

شابلون بادکنک چیست؟

چاپ تک رنگ روی بادکنک:

این نکته حائز اهمیت می باشد که چاپ بادکنک تبلیغاتی در بهترین مدل آن به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک که صفر تا صد کار را از مرحله باد کردن، چاپ کردن، خشک شدن و بسته بندی بدون دخالت دست، خود دستگاه انجام داده و فقط اپراتور برای چک کردن روند درست کار دستگاه در کنار دستگاه حضور دارد و کار به بهترین شکل ممکن و با سرعت بسیار زیاد انجام می گردد.

در نظر داشته باشید که کار چاپ بادکنک تبلیغاتی در کشور ما فقط به صورت تک رنگ به وسیله دستگاه صورت می گیرد و چاپ رنگی به صورت دستگاهی در کشور موجود نمی باشد.

شایان ذکر است که چون خود بادکنک یک ابزار مفرح و شاد در رنگ های بسیار متنوع و شکیل می باشد به خودی خود مخاطب را جذب می نماید و وقتی که از یک رنگ چاپ استفاده می شود، لوگوی شما نیز به درستی و بهترین شکل به دید مخاطب می رسد و نیازی به صرف هزینه بسیار گزاف برای چاپ رنگی نمی باشد.

اما برخی از افراد هستند که چاپ رنگی روی بادکنک را به صورت دستی انجام می دهند که این نیز مشکلات بسیار زیادی را برای شما مشتریان در پی خواهد داشت.

لذا از آنجا که کار به وسیله دستگاه با کار به وسیله دست با هم متفاوت می باشد و کار دستی دارای خطاهای انسانی نیز هست، به همین دلیل اگر شما یک نمونه بادکنک با چاپ رنگی را می‌بینید، چاپ آن با تعداد زیاد بادکنک که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متفاوت می باشد.

چون برای چاپ رنگی به صورت دستی، در تعداد کم از حساسیت بالا استفاده می شود که کار به بهترین شکل ممکن صورت پذیرد اما وقتی تعداد بسیار زیاد می باشد مثلاً هزار عدد پس نباید توقع کار با کیفیت داشته باشیم به این دلیل که کار با دست انجام می گردد و دارای خطاهای بسیار زیاد می باشد.

لذا با توجه به مطالب فوق بهترین تصمیم گیری و نتیجه گیری برای چاپ روی بادکنک این می باشد که حتماً و حتماً از چاپ تک رنگ بدون دخالت دست انجام می شود استفاده کنیم که یک کار با کیفیت در اختیار داشته باشیم و بتوانیم تبلیغات خود را به بهترین شکل ممکن به دید مخاطب برسانیم. بر همین اساس شرکت دیبا چاپ تک رنگ بادکنک را به بهترین شکل انجام داده و برای تمام سفارشات ۲ سال ضمانت کیفیت را در نظر خواهد داشت.

حداقل تیراژ سفارش بادکنک تبلیغاتی در شرکت دیبا:

از آنجاییکه شرکت چاپ دیبا به صورت صنعتی سفارشات را انجام می دهد حداقل تیراژی که برای چاپ بادکنک تبلیغاتی در نظر دارد هزار عدد می باشد که این امکان وجود دارد که شما عزیزان رنگ بادکنک و یا رنگ چاپ روی بادکنک را نیز به صورت سازمانی و یا سفارشی انتخاب نموده و برای شما طبق ایده آلی که مد نظرتان می باشد فرایند چاپ صورت پذیرد.

شایان ذکر است باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که اگر شما در تیراژ کمتر از ۱۰۰۰ عدد بخواهید سفارشی را برای بادکنک تبلیغاتی ثبت نمایید مطمئن باشید هزینه بسیار بالایی نیز پرداخت می کنید، اما شرکت دیبا برای سفارشات ۱۰۰۰ عددی خود کمترین قیمت را با یک حاشیه سود بسیار پائین در نظر می گیرد که برای شما عزیزان نیز هم توجیه و هم صرفه اقتصادی خواهد داشت.

این نکته نیز بسیار مهم است که شرکت دیبا از بهترین کیفیت بادکنک که همان بادکنک مالزی می باشد به جهت چاپ استفاده می نماید که علاوه بر اینکه سایز بادکنک ۱۲ اینچ استاندارد یا ۳۰ سانت می باشد، ماندگاری باد داخل بادکنک نیز بسیار بالا خواهد بود.

همچنین بخوانید: طراحی آنلاین چاپ بادکنک

شما می توانید برای دریافت مشاوره در خصوص انواع چاپ بادکنک تبلیغاتی یا بالن تبلیغاتی با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما، چت واتساپ و شبکه های اجتماعی در ارتباط باشید.

شما می توانید تمامی نمونه کارهای چاپ بادکنک و نمونه کار بالن تبلیغاتی و پمپ باد بادکنک دیبا را از طریق شبکه های احتماعی زیر نظیر اینستاگرام مشاهده نمایید.همچنین می توانید در قسمت منوی سایت نمونه کارهای مرتبط با هر دسته بندی را به راحتی مشاهده کنید.

نماشا-دیباآپارات-دیباتماشا-دیبااینستاگرام چاپ دیبا

شابلون بادکنک چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *