چاپ عکس روی بادکنک تولد

چاپ عکس روی بادکنک تولد

سالروز تولد هر شخصی یکی از مهم ترین روزهای زندگی اش خواهد بود که حس سرمستی و شعف را در او ایجاد خواهد نمود.
هرکسی دوست دارد در روز تولدش کسانی که برایش مهم هستند در ابتدا این روز را به خاطر داشته باشند و سپس اینکه به هر نحوی که میتوانند حتی با یک تبریک ساده روز تولد را به تو تبریک بگویند .

چند ایده جالب برای تهیه کادوی تولد :

همه ی ما در طول زندگی خود با این مشکل جالب روبرو شده‌ایم که برای روز تولد عزیزان، دوستان و آشنایان خود چه کادویی را تهیه نماییم که او را بسیار خوشحال نموده و یک هدیه به رسم احترام به ایشان دهیم که موقع استفاده از آن هدیه، یاد ما بیافتد و یک حس ارزشمند را برای او تداعی نماید.

البته باید توجه داشت که کادو باید بر اساس شخصیت، سن و جنسیت طرف مقابل تهیه و به ایشان هدیه داده شود.

حالا ما می خواهیم چند ایده جالب را با شما در میان بگذاریم که تا حدی بتوانیم در این زمینه به شما کمک نماییم.

یکی از این کادو ها چاپ عکس به صورت چاپ بادکنک تولد می باشد که شما می توانید یک عکس زیبا از ایشان را که در گالری و آلبوم خود ذخیره دارید به همان شکل و با همان کیفیت روی بادکنک چاپ نمایید.

همچنین بخوانید: دکوراسیون تولد با بادکنک

چاپ عکس روی بادکنک تولد

همچنین بخوانید: چاپ عکس روی بادکنک

بادکنک های چاپ شده با عکس کسی که برایش تولد گرفته میشود را میتوانید با کمک گرفتن از افراد حرفه‌ای که شغلشان بادکنک آرایی است دیزاین‌ نمایید و یا حتی میتوانید به صورت انفرادی و گروهی، بادکنک های چاپ شده را در محل برگزاری جشن تولد دیزاین نمایید .

یکی دیگر از کادو های جالب توجه برای هدیه دادن در جشن تولد، چاپ عکس روی لیوان سرامیکی می باشد که شرکت چاپ دیبا پیشنهاد می‌دهد تا حد امکان از لیوان های جادویی یا حرارتی سرامیکی برای چاپ عکس، متن و لوگو خود جهت تبریک گفتن به شخص مورد نظرتان استفاده نمایید.

علت این امر آن است که لیوان جادویی یا حرارتی در حالت ساده به رنگ مشکی می باشد و هیچ تصویری روی آن مشخص نیست اما وقتی که شما چای یا یک نوشیدنی گرم را داخل لیوان حرارتی بریزید سبب می گردد عکس مورد نظر شما ظرف کمتر از چند ثانیه روی لیوان نمایان شود که این امر می تواند شخص مورد نظرتان را بسیار شگفت زده و خوشحال نماید.

از دیگر کادوهای زیبا و خاص میتوان به چاپ عکس روی تیشرت و یا قاب گوشی موبایل نام برد که آنها نیز میتوانند در خور توجه و زیبا باشند .

همچنین بخوانید: چاپ لوگو روی بادکنک

چند حالت بادکنک آرایی برای بادکنک های چاپ شده :

شما عزیزان با چاپ عکس روی بادکنک تولد قدم اول برای خوشحال نمودن فرد مورد نظر را برداشته اید. حال خیلی مهم است که بتوانید بادکنک های چاپ شده را به صورتی بسیار جالب و خیره کننده دیزاین نمایید .

شما هم می توانید بادکنک های چاپ شده را به این صورت که در محل جشن تولد قرار داده و بادکنک آرایی نمایید استفاده کنید و هم میتوانید یک بالن زیبا با بادکنک های چاپ شده درست کنید که این کار بسیار بسیار زیبا و شگفت انگیز خواهد بود .

برای انجام اینکار باید از چند نفر از دوستانتان نیز کمک بگیرید و تعداد زیادی بادکنک چاپ شده را با گاز هلیوم پر نموده و سپس سر بادکنک ها را با یک نوار و ربان محکم و بلند ببندید و این کار رو حداقل روی ۵۰ الی ۱۰۰ عدد بادکنک انجام دهید تا بالن شما آماده شود و حالا باید این بالن را به شخصی که تولدش است برای تبریک تقدیم کنید.

چقدر خاطره انگیز خواهد بود که در انتهای مراسم جشن تولد، بالن آماده شده را باز نموده و به آسمان رها نمایید و از این صحنه فیلمی به یادگار بگیرید تا برای همیشه این احساس زیبا برای او ماندگار شود .

همچنین بخوانید: استند بادکنک از کجا بخرم؟

چاپ عکس روی بادکنک تولد توسط شرکت دیبا :

شرکت چاپ دیبا با بهره گیری از بهترین دستگاه های به روز و نیروهای کار آزموده و مجرب میتواند سخترین عکس ها و تصاویر و لوگوهای اختصاصی مد نظر شما عزیزان را روی بادکنک با بالاترین و کیفیت چاپ نموده و در کمترین زمان ممکن در محل شما سروران سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی را تحویلتان نماید.

چاپ عکس روی بادکنک تولد

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.