چند ایده برای تولد

چند ایده برای تولد

سالروز تولد و مراسم و جشن تولد یکی از بهترین روزهایی است که برای هر شخصی می تواند در سال اتفاق بیفتد. اگر با خودمان صادق باشیم همه ی ما دوست داریم که این روز را با بهترین افرادی که در زندگیمان مهمترین نقش و جایگاه دارند جشن بگیریم و به پایکوبی مشغول شویم. این امر نیز یک خاطره به یاد ماندنی را ایجاد می کند که تا سالیان دور می توان با به یاد آوردن آن روز یک حس خوب و شور و نشاط را در خود احساس نمائیم.

باید در نظر داشته باشیم که برای برگزاری جشن تولد خویش یا عزیزانمان یکی از مهم ترین موضوعاتی که همیشه ذهن را درگیر می نماید این است که چه ایده ای را برای برگزاری مراسم تولد اجرا نمائیم تا بتوانیم یک مراسم رویایی و متفاوت را برای خود و میهمانان به وجود آوریم.

حال شرکت چاپ بادکنک تبلیغاتی دیبا در این مقاله قصد دارد چند ایده متفاوت و جالب توجه را به شما عزیزان برای برگزاری جشن های تولد آموزش دهد. لذا خواهشمندیم با دقت به ادامه مطلب توجه نمائید.

همچنین بخوانید: چاپ عکس روی بادکنک تولد

چند ایده برای تولد

ایده تبریک تولد مجازی

با توجه به روی کار آمدن شبکه های مجازی و استفاده مکرر افراد در سنین مختلف، شما سروران که در فاصله دور نسبت به عزیزان خود قرار دارید و نمی توانید به صورت حضوری در مراسم ایشان باشید و تبریک خود را اعلام نمائید، فقط کافی است گوشی تلفن همراه خویش را برادشته و داخل شبکه های اجتماعی شده و یک تماس تصویری با فرد مورد نظر برقرار نموده و همان حسی را که در صورت حضور در مراسم تولد او داشتید را با تماس تصویری به ایشان القا نمائید. لازم به توضیح است با توجه به شرایط موجود که ویروس کرونا تمام جهان را فرا گرفته است و محدودیت رفت و آمد را ایجاد نموده، استفاده از تماس تصویری برای عرض تبریک تولد یک ایده جالب و دلچسب خواهد بود.

در ضمن شما سروران می توانید با استفاده از کارت های تبریک مجازی که به صورت پیش فرض و آماده در فضای اینترنت وجود دارد و بسیار نیز زیبا و خاص می باشد، یک کارت پستال برای عرض تبریک ایجاد نموده و هر مطلب و عنوانی را که مد نظرتان می باشد را داخل این کارت های تبریک نوشته و از طریق شبکه های اجتماعی برای عزیزان خود ارسال نمائید. کارت پستال یا کارت تبریک مجازی یکی از جدیدترین و خلاقانه ترین کارهایی می باشد که شما سروران می توانید جشن تولد را به عزیزان خود به صورت مجازی تبریک بگوئید.

همچنین بخوانید: وسایل تزیینی تولد برای مراسمات

چند ایده برای تولد

ایده سوپرایز تولد

همیشه و در همه حال اینکه بتوانیم افراد مهم زندگی خویش را در روز تولدشان سوپرایز نمائیم بسیار هیجان انگیز می باشد اما نیاز به ایده های جدید و نوآورانه دارد.

یکی از این ایده ها این است که شما به همراه تعداد زیادی از افراد که در زندگی فرد مورد نظر جایگاه ویژه ای دارند، می توانید هرکدام یک فیلم چند ثانیه ای از خود گرفته با این موضوع که بهترین آرزویی که برای فرد مورد نظر در سر دارید را برای او در این فیلم بیان نموده و سپس با جمع آوری و ادیت و میکس کردن این فلیم ها و ارسال فیلم برای او یا پخش کردن این فیلم در مراسم جشن تولد او، می توانید بزرگترین سوپرایز را خلق نموده و این هدیه جذاب به ایشان دهید.

یک ایده جالب دیگر این است که شما می توانید از بسته های پستی استفاده نمائید. شما در این روش می توانید کادوی تولد را به همراه یک نامه که احساسات خود را در آن برای فرد مورد نظر بیان نموده اید از طریق پست برای ایشان ارسال نمائید که بسیار غافلگیر کننده خواهد بود. این روش بیشتر برای غافلگیر کردن مادران و پدران عزیز کاربرد خواهد داشت که بسیار برای ایشان دارای اهمیت می باشد.

همچنین بخوانید: دکوراسیون تولد با بادکنک

چند ایده برای تولد

ایده تولد دو نفره

یک جشن تولد خصوصی و دو نفره از آن دسته از جشن ها می باشد که بسیار زیبا و رمانتیک خواهد بود. پس شما برای اینکه بتوانید یک جشن تولد خاص برای فرد مورد علاقه در زندگیتان بگیرید باید به بعضی از نکات توجه نمائید. اما قرار نیست که زیاد هزینه صرف کنید، چون بیشتر احساسات و توجه شما به طرف مقابل حائز اهمیت می باشد.

یک ایده جالب برای تولد دو نفره این است که می توانید کادوی خود را به همراه یک نامه برای بیان احساسات خویش به محل کار فرد مورد علاقه خویش بفرستید تا ایشان را سورپرایز نمائید و یا اینکه در روز تولد ایشان یک قرار عاشقانه گذاشته و محل قرار را با گل و شمع و همچنین با بادکنک های چاپ شده با لوگوی اختصاصی خود دیزاین نموده و ایشان را غافلگیر نمائید که این روش بیشتر برای خانم ها به کار می رود و ایشان را تحت تاثیر قرار می دهد.

یک ایده تولد جذاب برای آقایان نیز این است که اتومبیل ایشان را در زمانی که ایشان از ماشین استفاده نمی کند و در پارکینگ است با بادکنک و یا چاپ بادکنک با عکس و یا لوگوی تولدت مبارک تزئین کرده و کادوی تهیه شده برای ایشان را نیز در ماشین قرار داده تا وقتی که او خواست از ماشین در روز تولدش استفاده کند بسیار سورپرایز و غافلگیر شود و همیشه این نوع تبریک شما را ذهن خواهد سپرد و در ادوار مختلف از آن به نیکی یاد می نماید.

برای سفارش انواع بادکنک و چاپ بادکنک از تیم خلاق چاپ دیبا بهره مند شوید. برای اطلاع از شرایط سفارش و انجام چاپ بادکنک در مدل های چاپ بادکنک تبلیغاتی و یا تولد می توانید با کارشناسان دیبا از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: استند بادکنک از کجا بخرم؟

چند ایده برای تولد

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.